Gönderen Konu: Maximum Kart’tan 2.000 TL MaxiPuan Kazanma Fırsatı  (Okunma sayısı 831 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 15048
• Bu kampanya Türkiye İş Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 26.08.2021 tarihli ve E.8038 sayılı izni ile 01.09.2021(Saat:00.01) -30.09.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
• Çekiliş 12.10.2021 tarihinde saat: 10:30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ OTOMOTİV SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. - Esentepe mah. Büyükdere cad. Ecza sok. Pol center No:4 D:1 Levent İstanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
• Çekiliş sonucunda kazanan 1.000 kişiye 24.11.2021 – 31.08.2022 tarihleri arasında Maximum Üye işyerlerinde geçerli 2.000 TL değerinde MaxiPuan ikramiyesi verilecektir.
• Kazanan talihliler, 18.10.2021 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. sorumlu tutulamaz.
• Çekilişin gerçekleşebilmesi için müşterilere ait müşteri numarası, isim soyisim bilgisi, ikamet ettikleri il bilgisi ve kazanılan toplam çekiliş hakkı bilgisinin ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM. ile paylaşılacaktır. Kampanyaya katılan müşterilerimiz bu bilgilerin ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM. ile paylaşılmasına onay vermiş sayılırlar. Kampanya kapsamındaki kişisel veri işleme faaliyetleri ile ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.
• Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Asil talihliler 02.11.2021, yedek talihliler ise 17.11.2021 tarihine kadar kimlikleri ile ESTABOOM REKLAM DAN. HİZM.’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. İstenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Sorularınız için Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin e-posta adresinden ya da mesai saatleri dahilinde +90 212 258 88 50 numaralı Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz.
• Kampanyaya katılım Maximum Mobil’dendir. Maximum Mobil’den kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyanın diğer koşullarını sağlamış olsalar bile çekiliş hakkı kazanamazlar. 
• Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
• Kampanya kapsamında kazanılan çekiliş hakkı sayısı, kampanya bitiminden itibaren 5 iş günü içerisinde müşterilere SMS ile bildirilecektir.
• Kampanyaya katılmış ve kampanya dönemi içinde TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. aleyhine kanuni takip ya da sair adli işlem başlatılmış bireysel müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
• Kampanyaya TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. ve ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Kampanyaya dahil olan kart ve işlemler: Kampanya tarihleri arasında bireysel Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş'te Üniversiteli, Maximum Genç) ile 100TL ve katları tutarında yapılan alışverişlerden çekiliş hakkı kazanılacaktır. (Örneğin; tek seferde 235 TL tutarında alışveriş yapan bir müşteri bu alışverişinden 2 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.) Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir. Yurtiçinde ve yurtdışında yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler: Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, Ticari Kartlar, Aidatsız Maximum kredi kartı, Aidatsız Maximum Genç Kart, Aidatsız İş’te Üniversiteli kredi kartı; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ile ürün iptal ve iade işlemleri, HGS & OGS yüklemeleri, düzenli ödeme talimatı, alışveriş işlemi olmayan para transfer işlemleri, nakit çekim işlemleri, kumarhane, hisse senedi, hazine bonosu, fon vs. alım satımı harcamaları ile kredi kartınızdan hesaba para transferi işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların ilgili çekiliş hakları da iptal edilecektir. Kampanyaya katılmış ve kampanya dönemi içinde TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. aleyhine kanuni takip ya da sair adli işlem başlatılmış bireysel müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlar, talihlilerin yükleme tarihindeki açık ve kullanılabilir durumda olan kredi kartlarına yüklenecek olup Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Yüklenen MaxiPuanlar nakde çevrilemez, Kamu ve Vergi Ödemeleri sektörlerindeki üye işyerlerinde, kuyumculuk sektöründeki bir üye işyerinde ya da tütün ve alkol mamülleri satın alımında kullanılamaz, bankacılık işlemleri yapılmaz, devredilemez ve talihli dışında kullanılamaz.

Çekiliş kapsamında kazanan talihlilere hak ettikleri MaxiPuan yüklenebilmesi için, MaxiPuanların yükleneceği tarihte açık ve kullanılabilir bir Maximum özellikli kredi kartı bulunmalıdır.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.