Gönderen Konu: Watsons Sesu Çekilişi  (Okunma sayısı 4170 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

twilight

• Ziyaretçi
Ynt: Watsons Sesu Çekilişi
« Yanıtla #20 : 02 Eylül 2021, 14:14:02 »
İade edenlerle,toplu ürün alıp piyasaya ucuza satanlarınki etik veya dini olarak aynı kapıya çıkıyor.O yüzden iade edenlere kızacağınıza toplu alıp piyasada ölü fiyata satanlara da kızın.

twilight

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 02 Eylül 2021, 14:28:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
benim markette gidecek urun degil olsaydi gusel sıtok yabardim adana son 2de nal topladir . toptanci iadeciler geriden gelib pisti toz duman ederler

iade edenler hakkında işlem başlatılacak gerekli yerlere yazdım

40 katılımım var diyorsunuz.Hepsini kullanmayacağınıza göre piyasaya ürünleri Watsons fiyatından ucuza satacaksınız.Peki bu durumun iade edenlerden ne farkı var? İhtiyacınız dışında alıp Ucuza sattığınız fiyatla aldığınız fiyat arasındaki fark şans oyunu kumara giriyor.Aynı fiyata veya daha pahalıya satın alacak müşteriniz varsa sıkıntı yok tabi

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #22 : 02 Eylül 2021, 15:01:50 »
İade edenlerle,toplu ürün alıp piyasaya ucuza satanlarınki etik veya dini olarak aynı kapıya çıkıyor.O yüzden iade edenlere kızacağınıza toplu alıp piyasada ölü fiyata satanlara da kızın.

Maalesef Bu konuda size katılmıyorum, Adam Parasıyla alıp iade etmedikten sonra ister aldığı  ürününleri birilerine hediye eder, ister %10 %50 %90 zararına satar, veya  ister çöpe atar kendi tercihidir, herkes istediği kadar risk alıp kampanyaya katılmakla özgürdür.. Ama iade varsa %100 Haklısınız.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #23 : 02 Eylül 2021, 15:11:42 »
benim markette gidecek urun degil olsaydi gusel sıtok yabardim adana son 2de nal topladir . toptanci iadeciler geriden gelib pisti toz duman ederler

iade edenler hakkında işlem başlatılacak gerekli yerlere yazdım

40 katılımım var diyorsunuz.Hepsini kullanmayacağınıza göre piyasaya ürünleri Watsons fiyatından ucuza satacaksınız.Peki bu durumun iade edenlerden ne farkı var? İhtiyacınız dışında alıp Ucuza sattığınız fiyatla aldığınız fiyat arasındaki fark şans oyunu kumara giriyor.Aynı fiyata veya daha pahalıya satın alacak müşteriniz varsa sıkıntı yok tabi

Ben alıp iade etmiyorum aldıklarımı da arkadaşlarıma dağıttım bu arada sonuçta alım yapıp katılım yaptım iade edenler düşünsün paramla alıp katıldıktan sonra niye kumara girsin şans sonuçta piyango da bir kumar ona bakarsan

Çevrimdışı winnie_ist

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #24 : 02 Eylül 2021, 15:27:03 »
Keşke tüm çekilişlerde ürünlerin içinde şifre olsa da sadece kullanmak için alanlar katılsa.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #25 : 02 Eylül 2021, 15:30:22 »
Ürünü ihtiyacınız yokken aldıktan sonra ister sat ister satma.Amacın çekiliş ise kumar.Bende bu kumarı oynuyorum günahı bana. Fetva yeri değil burası.Burdaki olay haksız yere çekiliş elde edilmesi bizim derdimiz bu.Hak yenmemesi hile yApılmaması..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 02 Eylül 2021, 15:52:24 »
Diyanet başkanlığından gelmiş herhalde arkadaş

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 02 Eylül 2021, 16:16:44 »
Burda kimsenin sizden akıl almasına gerek yok Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sürekli olarak dini konuşmalar yapmanıza da gerek yok. Bir çözüm yolu aramak istiyorsanız gidin MPİ ye yazın şikayetlerinizi, ajansa yazın, firmaya yazın… İlla dini konuşmak istiyorsanız gidin dini sitelere yazın düşüncelerinizi. Sürekli sizin burda yazdıklarınızı okuma zorunluğu yok kimsenin.
Adam satın aldığı ürünlerini ister bedava verir insanlara, ister satar, ister çöpe atar. Adamın kendi malı olan şey hakkında yorum yapmanız zaten çok komik. Bir derdiniz varsa gidin iadecilerle uğraşın.

Çevrimdışı ibo17

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 02 Eylül 2021, 16:33:42 »
Şok Sesu Sonuçları nerede hocam

twilight

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : 02 Eylül 2021, 16:44:25 »
Burda kimsenin sizden akıl almasına gerek yok Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin sürekli olarak dini konuşmalar yapmanıza da gerek yok. Bir çözüm yolu aramak istiyorsanız gidin MPİ ye yazın şikayetlerinizi, ajansa yazın, firmaya yazın… İlla dini konuşmak istiyorsanız gidin dini sitelere yazın düşüncelerinizi. Sürekli sizin burda yazdıklarınızı okuma zorunluğu yok kimsenin.
Adam satın aldığı ürünlerini ister bedava verir insanlara, ister satar, ister çöpe atar. Adamın kendi malı olan şey hakkında yorum yapmanız zaten çok komik. Bir derdiniz varsa gidin iadecilerle uğraşın.
Okuma o zaman! cevapta verme! zorla mı?