Gönderen Konu: Migros Rinso Çekiliş Kampanyası (05.07-05.08.2021)  (Okunma sayısı 2195 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 01.07.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-5528 sayılı izni ile 05.07.2021(Saat:09.00)-05.08.2021(Saat:23.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Migros Sanal Market’ten Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş.’ye ait Rinso markalı ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 40 TL ve katları tutarında (Her 40 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır. Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Migros Sanal Market siparişlerinde; teslimat tarihinin en geç 05 Ağustos 2021 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında Rinso ürünlerinin net ödeme tutarının 40 TL olması gerekmektedir. Çekilişte 1 kişi Iphone 11 64GB Cep Telefonu(değeri ₺7.999,00 TL), 5 kişi Apple Watch SE 40mm(değeri 2.699,00 TL), 5 kişi Airpods Pro(değeri 1.599,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 26.08.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 01.09.2021 tarihinde Birgün Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Migros Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler 16.09.2021, yedek talihliler 01.10.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. Kampanya Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere yöneliktir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. Migros Ticaret A.Ş., Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Görseller temsilidir.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Ynt: Migros Rinso Çekiliş Kampanyası (05.07-05.08.2021)
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2021, 22:51:41 »
Evet buna katıldım yani sanal marketten alışveriş yaptım ama ne kod veriyor sistemden ne bir bilgi var nasıl anlacagim katılıp katılmadığımi?

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2021, 22:42:24 »
Bu çekilsin sonuçları yok ortada migros kendi kendine çekiliş yapıyor herhalde guvenmemistim zaten bı çekiliş numarası bile vermiyorlar, migros cekilsilerine düşünerek girerim artık

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2021, 15:05:27 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2021, 16:41:13 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Teşekkürler buda çıkmadı katılıp katılmadığımiz da şüpheli oda ayrı ortada ne bir çekiliş numarası var ne kodu şüphelen dim neyse  teşekkürler tekrar