Gönderen Konu: Hepsiburada Tesla Model 3 Araba Çekilişi  (Okunma sayısı 4176 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
Hepsiburada Tesla Model 3 Araba Çekilişi
« : 15 Temmuz 2021, 16:51:48 »
Katılım Koşulları
Bu Karşılığı Nakit Olmayan Oyun (KNO); Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü güvencesiyle, D-MARKET Elektronik Hizmetler Tic. A.Ş.'nin katılımıyla 15.07.2021 (saat: 21.00) - 31.07.2021 (saat: 23.50) tarihleri arasında Piyango Sepeti tarafından düzenlenmektedir.

15.07.2021 (saat: 00.00) - 31.07.2021 (saat: 23.59) tarihleri arasında Hepsiburada'nın faaliyet gösterdiği Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinden, mobil sitesinden veya Hepsiburada uygulaması (iOS/Android) üzerinden, Hepsiexpress ve Hepsifly harcamaları da dahil olmak üzere, tek seferde KDV dahil, kargo bedeli hariç 100 TL ve üzeri sipariş veren kullanıcılar (her 100 TL ve üzeri siparişte 1 Çekiliş Hakkı) "Hepsiburada Tesla Model 3 Çekilişi"ne katılmaya hak kazanacaklardır. Bir kullanıcı birden fazla çekiliş hakkı kazanabilir. İlgili tarihler arasında 1.000.000 adet ile sınırlı çekiliş hakkı, sipariş veren kullanıcılara tanımlandıktan sonra katılım hakkı sona erecektir.

15.08.2021 (saat: 23.59) tarihine kadar siparişlerini iptal veya iade edenlerin ilgili siparişlerde kazandığı çekiliş hakları iptal edilecektir.

16.08.2021 tarihinde, çekilişe hak kazanan katılımcılardan SMS ile iletişim izni bulunanlara SMS ile bilet numaraları bildirilecektir. Bilet numaraları ve bilete sahip olan talihliler 17.08.2021 tarihinde (18.08.2021 çekiliş tarihinden önce) Milli Piyango idaresine gönderilecektir.

Çekiliş sonucunda; 1 kişi 2021 Tesla Model 3 Siyah (yaklaşık değeri: 860.000,00 TRY) kazanacaktır.

Çekilişe katılım için üyelik üzerinden kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılarak sipariş verilmesi ve üyelik bilgilerinin eksiksiz olması gerekmekte olup, ad, soyad, üye mail adresi, telefon bilgileri başta olmak üyelik esnasında istenen bilgileri eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye kazanması durumunda, ikramiye tesliminde ikametgâh tezkeresi ibrazı zorunludur.

İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Faturanın okunur şekilde muhafaza edilmesi katılımcının sorumluluğundadır.

Çekiliş hakları talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

Çekiliş, Milli Piyango İdaresi tarafından 18.08.2021 tarihinde saat 14:00'te GMK Bulvarı No 4 Kızılay/Ankara adresinde bulunan Milli Piyango İdaresi Çekiliş salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan, siparişleri manipüle eden katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.

Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Hepsiburada'nın kayıtları esas alınacaktır.

Çekilişe katılan herkes, çekiliş katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcılarının beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Hepsiburada tarafından yapılacaktır. Koşullar tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.

Hepsiburada, gerek gördüğü takdirde çekiliş katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Çekilişte yedek talihli olmayacaktır.

Çekilişe katılanlar; işbu çekiliş Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılır. Hepsiburada, katılımcıların Çekiliş Katılım Koşullarına uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Çekiliş, belirtilen tarihe kadar devam edecek olup satış sonlandırıldıktan sonra 18.08.2021 Çarşamba sonuçlandırılacaktır. Sonuçlar piyangosepeti.com.tr’de ilan edilecektir. Sonuçlar, MPİ web sitesinde yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılacaktır.

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Hepsiburada Tesla Model 3 Araba Çekilişi
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2021, 18:56:11 »
Üyeliğimi sildirdikten sonra böyle bir kampanya yapmaları hiç hoş olmadı. :D

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2021, 21:31:14 »
piyangosepeti tarafindan yapilan cekilislerde veraset intikal cikmamasi gerekmiyor mu?
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2021, 23:29:46 »
Veraset intikal vergisi ilgil madde derki: (para ve mal üzerine düzenlenen yarışma ve çekilişler ile şans oyunlarından kazanılan ikramiyeler diye devam eder ) neden istisna olsun MPİ şimdi baktım kanuna istisna falan yok MPİ ye

Çevrimdışı guvenkoksal

• Acemi Kampanyacı
  • **
  • ... karada değil, ya dalışta yada atlayışta ...
    • facebook.com/guvenkoksal41
« Yanıtla #4 : 16 Temmuz 2021, 00:18:00 »
Veraset intikal vergisi ödeme şart nasıldır? Ödemeden hediyeyi vermiyorlar mı?
"Ya Rabbi! Yalnız sana ibadet eder ancak senden yardım dileriz. Bize doğru yolu göster." Fatiha Suresi 5-6

ziyaretçi14

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2021, 00:33:15 »
1milyon gatilimda Enaz 100milyon ciro yapacaklar birde demisgi 1milyon gadilimin üstünüde gampanyaya dahil etmiyorum geçen malzeme aldim markete bizim gençler bakti gampanyaya dahil etmişler çekilişe dahil olmuşuzda gazanan adı yok sadece numara var şimdi cekilis dahami  iyi olmuş dahami kotu olmus bilemedim bu piyangosepedi dediğiniz seydede numara aciklamislar ne bileyim ben şimdi adam arabayı ödülü kaynina vermiyor bu iş nereden çıktı bayram da geldi ama öncesinde bayram değil seyran değil bu enisteler niye milleti böyle öptü. Resmen feto nün ayak sesleri geliyor yine su mübarek 15 temmuzda

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2021, 00:36:18 »
Verasette önce kazandığım hediye veya paraya isabet eden vergi ödenir taksitte yapılmaz peşin ödenir normalde diğer intikallerde taksit vardır ama çekiliş peşin ödeyeceksin

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2021, 00:38:03 »
Sanki basvurulmaz ya MPİ beti gibi şansın var 1000000 katılım nedir 100 tlde düşük herkes istemese de katılmış olacak benden pas

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 16 Temmuz 2021, 00:41:20 »
Oumpara gilette çekilişi ne oldu arkadaşlar fislerimin yazısı uçmuş hepsi 6 aya yaklaştı çekiliş aciklanali bari usulszuluk yok deseler atardım fişleri silinmiş zaten büyük bir ihtimal MPİ usulsüzlük yok diyecektir benim anlamadığım bu kadar bekleme neden oldu

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #9 : 16 Temmuz 2021, 01:42:00 »
Veraset intikal vergisi ilgil madde derki: (para ve mal üzerine düzenlenen yarışma ve çekilişler ile şans oyunlarından kazanılan ikramiyeler diye devam eder ) neden istisna olsun MPİ şimdi baktım kanuna istisna falan yok MPİ ye

Ben kendimi bildim bileli MP ödülleri vergisizdir diye bilirim. Linkteki haber de beni doğruluyor. Açıkçası kanunu okumadım.

Aynı şekilde piyangosepeti çekiliş bilgilerinde
"Talihliler, ikramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmet için tüm vergi ve diğer yasal ücretlerden muaf tutulacaktır" yazıyor.

Bu bağlamda piyangosepeti bayileri arasında listelenen Hepsiburada'dan kazandığımız arabayı Milli Piyango'dan kazanmış sayılıyorsak vergi ödemiyor olmamız lazım.

Eğer öyleyse tam katılmalık bir çekiliş olur keza o arabanın vrgisi muhtemelen ortalama bir ev tutarındadır.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin