Gönderen Konu: Trendyol - Ferit Karakaya Instagram Çekilişi  (Okunma sayısı 2523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Trendyol - Ferit Karakaya Instagram Çekilişi
« : 06 Temmuz 2021, 14:57:08 »
Bu kampanya Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel
Müdürlüğü’nün 02.07.2021 tarihli ve E-40453693-255.01.02-5588 sayılı izni ile 05.07.2021(saat:00.01)-18.07.2021(saat:23.59) tarihleri arasında 2 dönem olarak(1. Dönem 05.07.2021(saat:00.01)-11.07.2021(saat:23.59)-2. Dönem 12.07.2021(saat:00.01)-18.07.2021(saat:23.59)) düzenlenmektedir.
Kampanya tarihleri arasında Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş.’ye ait @trendyolcom Instagram hesabını takip edip, kampanya tarihleri arasında paylaşılacak postun altına 1 arkadaşını etiketleyerek hesap profilindeki linki tıklayıp açılan sayfadaki katılım formuna ad-soyad-adres-telefon-email-doğum tarihi-Instagram kullanıcı adı bilgilerini girenlere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım dönem başına 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımlarda ad-soyad- Instagram kullanıcı adı bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Çekiliş sonucunda; 1. Dönem için 2 kişi iPhone 12 Pro 128 GB Cep Telefonu (tavsiye edilen piyasa fiyatı: 14.999,00 TL), 2. Dönem için 1 kişi iPhone 12 Pro 128 GB Cep Telefonu ikramiyesi(tavsiye edilen piyasa fiyatı: 14.999,00 TL) kazanacaktır. Çekilişler sırasıyla 16.07.2021 ve 23.07.2021 tarihlerinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin ardından yapılacak katılım şartlarının kontrolü sonucunda; şartın eksiksiz olarak yerine getirildiğinin (sahte hesaplar, ad-soyad bilgileri eksik olanlar ile katılım şartının tamamını yerine getirmeyenler hariç) tespiti halinde katılımcılar asıl/yedek talihli olarak belirlenecektir. Kazanan talihliler sırasıyla 20.07.2021 ve 27.07.2021 tarihlerinde Milliyet Gazetesinde ve @trendyolcom Instagram hesabında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. İlan tarihlerinden itibaren ilk 15 gün asil talihliler, ikinci 15 gün yedek talihliler için yasal başvuru tarihleridir talihlilerin bu tarihlere kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Asil talihlinin belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaması ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmemesi durumunda, yasal süre sonunda ikramiye hakkı yedek talihliye geçecektir. Bu çekilişe Dsm Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Ynt: Trendyol - Ferit Karakaya Instagram Çekilişi
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2021, 21:38:24 »
ferit karakaya kim?
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2021, 23:24:47 »
ferit karakaya kim?

Twitch adlı platformda ''Wtcn''ismi ile yayıncılık yapan birisi. Ayrıca e-sporcu diye biliyorum. Yayınlarında genel olarak oyun oynuyor.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2021, 01:21:17 »
ferit karakaya kim?

Twitch adlı platformda ''Wtcn''ismi ile yayıncılık yapan birisi. Ayrıca e-sporcu diye biliyorum. Yayınlarında genel olarak oyun oynuyor.

Çekilişle alakasını kuramadım. yoksa bir şey mi kaçırıyorum?
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2021, 13:20:37 »
ferit karakaya kim?

Çekilişle alakasını kuramadım. yoksa bir şey mi kaçırıyorum?

Yayıncı olmakla birlikte aynı zamanda sosyal medya fenomeni olduğu için firmalar büyük kitlelere ulaşabilen kişilere sponsor oluyor. Tüm platformlar da olduğu gibi. Mesela sizin hatırı sayılır bir takipçiniz var trendyol size ulaşıp benim reklamımı yap hem sen kazan hem biz diyor. Bu çekilişte de aynı sistem. Hem feritin tanılırlığı artıyor hem de trenyolun win-win olayı. Kendisine ayrıca telefon hediye edilmiştir diye tahmin ediyorum. :D

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2021, 11:56:56 »
Milliyet gazetesi alan varmı acaba ?

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2021, 14:01:50 »
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.