Gönderen Konu: Dergilik yaz çekiliş kampanyası  (Okunma sayısı 2319 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı J3askan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
Dergilik yaz çekiliş kampanyası
« : 06 Temmuz 2021, 11:30:44 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
Ynt: Dergilik yaz çekiliş kampanyası
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2021, 09:31:57 »

Bu kampanya Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 30.06.2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-5403 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.
    Bu kampanyada;  05.07.2021 SAAT: 00.01 – 05.09.2021, SAAT: 23.59 kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasının tanıtımını sağlamak amacıyla akıllı telefonları üzerinden Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan tüm operator kullanıcılarının, Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her podcast dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir. ( Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,  makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.) Çekiliş 13.09.2021 SAAT: 11:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş sonucunda; 15 kişiye 7.999,00 TL  değerinde Iphone 11 64GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 10 kişiye 5.499,00 TL değerinde Samsung Galaxy S20 FE 128 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”, 15 kişiye 2.099,00 TL değerinde Samsung Galaxy A02 32 GB “Hat ve Kart Hariçtir.”,10 kişiye 549,00 TL değerinde ALCATEL 1T 16 GB  7"  - 4G Sim Kartlı    (1 GB Ram) ikramiyesi verilecektir. Kazanan talihliler 14.09.2021 tarihli Takvim Gazetesi duyurulacaktır. 29.09.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 14.10.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanya tüm operatör kullanıcılarına yöneliktir. Kampanya tarihleri arasında Turkcell Dergilik uygulamasını silen müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Tüm katılımlarda Ad-Soyad ve telefon bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,   makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, Günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
    Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı ozlem32

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2021, 09:54:28 »
Benim kullandığım pakette 5 GB dergilik var dergiligi indirmek istediğimde 19.65 TL çıkıyor nasıl kullanabilirim bilen varmı. 5 GB  kullanabilmek için o parayı ödemek zorunda mıyım yoksa başka bi yolu varmı acaba

Çevrimdışı davidof

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2021, 10:19:38 »
Benim kullandığım pakette 5 GB dergilik var dergiligi indirmek istediğimde 19.65 TL çıkıyor nasıl kullanabilirim bilen varmı. 5 GB  kullanabilmek için o parayı ödemek zorunda mıyım yoksa başka bi yolu varmı acaba
makale indirmek şart değil. makaleye dokununca zaten çekiliş hakkı veriyor. indirip sonra okumak isterseniz paketten gitmesi gerekir ;)
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2021, 11:30:12 »

Dergilik'i indirmek ücretsiz. Herhangi bir abonelik yapmadan şartlarda belirtilen katılımları yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Zemote

• Deneyimli Kampanyacı
  • Bir Şarkı Çalar Ama Sen Binlerce şey hissedersin..
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2021, 00:55:07 »

Dergilik indirmek Ücretsiz Yanlış bir şey indiriyor olabilirsiniz..

Bu dergilikte her çekilişte yüzlerce telefon tablet veriyor..  Ama ben dahil galiba formda Kimseye hatta bizlerin yakınlarından birine bir türlü çıkmıyor enteresan değilmi ..

« Son Düzenleme: 09 Temmuz 2021, 00:59:52 Gönderen: Zemote »

Çevrimdışı ikilem

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2021, 14:22:52 »
Bence de bu sene takibe alalım bakalım. Forumdan kimseye çıkmazsa büyük ihtimal belli kişilere çıkıyor demektir.

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #7 : 09 Temmuz 2021, 14:39:57 »
milli piyangoya defalarca yazdım çekiliş haklarımın sayısı bile bildirilmiyor var bir iş bakalım bu sefer son kez katılıyorum artık

Çevrimdışı mach1

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2021, 10:31:10 »
Selam bu Turkcell dergilik çekilişine katılacam da katılım için Turkcell hat kullanmak şartı mi var?

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 10 Temmuz 2021, 10:57:36 »
Selam bu Turkcell dergilik çekilişine katılacam da katılım için Turkcell hat kullanmak şartı mi var?
Dergilik uygulamasını ücretsiz indirerek, ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile uygulamaya giriş yapan tüm operator kullanıcıları