Gönderen Konu: Info Yatırım Co-Driver Deneyimi ve N11 Hediye Çeki Kazanma Fırsatı  (Okunma sayısı 561 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14527
Kampanya Koşulları
Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 27.05.2021 tarih ve E-40453693-255.01.02-3787 sayılı izni ile İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 01.06.2021 (Saat:00:01) – 30.06.2021 (Saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde İnfo Yatırım mobil uygulaması olan İnfoTrade Pro'ya kullanıcı bilgileri ve şifre ile ücretsiz giriş yaparak, uygulama üzerinden 50.000-TL ve katları tutarında (Her 50.000-TL için 1 çekiliş hakkı) Pay veya Viop işlemini yapan İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. yatırımcıları 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Ayrıca, kampanya tarihleri arasında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresi üzerinden hesap açan yeni müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Kampanyaya katılım bir kişi için toplam 100 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Çekiliş, 05.07.2021 tarihinde saat:13:00'te İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Toplantı Salonu- Mecidiyeköy Yolu Cad. V Plaza No:14, Kat:8-9 Mecidiyeköy Şişli-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Çekiliş sonucunda; 1.000 TL değerinde 25 adet n11.com hediye çeki, 590 TL değerinde 20 adet İzmit Körfez Pistinde Co-Driver Deneyimi hediye edilecektir.
com hediye çekleri için son kullanım tarihi 31.10.2021 olup, Sim Kart ve Hat, Toptan Satış, Altın & Gümüş, Kağıt Ürünleri, Toplu satış, Özel Satış ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Hediye çekleri tek kullanımlıktır, bölünemez, kullanılmayan tutar iade edilemez. Çekler nakde dönüştürülemez, devredilemez, talihli dışında başka kişiler tarafından kullanılamaz. Çeklerin kullanımı için n11.com üyesi olmak gereklidir, üyelik ücretsizdir. Çekler ile alınan ürünlerin iptal ve iade başta tüm alışveriş sürecinde n11.com genel alışveriş koşulları geçerlidir.
Co-Driver Sürüş Deneyimi 24.08.2021 tarihinde İzmit’te, Körfez Pistinde gerçekleştirilecektir. Katılımcılar herhangi bir sağlık sorunu olmadığını ve organizasyonla ilgili zorunlu ibranameleri imzalamaları gerektiğini kabul eder. Ulaşım ve konaklama dahil değildir.
İnfo Yatırım mobil uygulamasına giriş ücretsizdir.
Sadece İnfo Yatırım mobil uygulaması olan İnfoTrade Pro üzerinden yapılan işlemler kampanya dahilindedir.
Çekilişe katılmak için kampanya süresince müşterilerin aktif hesabı olması gereklidir. Kampanya dönemi içerisinde İnfo Yatırım’da bulunan hesabını kapatan yatırımcılar bu kampanyadan yararlanamaz.
Ayrıca, kampanya dönemi içerisinde mevcut hesabını kapatıp yeni hesap açan yatırımcılar ‘yeni hesap açmış sayılmayacak’ ve hesap açılışı için ilave 1 çekiliş hakkı kazanamayacaklardır.
Kampanyaya katılan her kullanıcı vermiş olduğu bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve beyan eder.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
18 yaşından küçükler, İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonucu kazananlar 08.07.2021 tarihinde Posta Gazetesinde, infoyatirim.com ve www.***.com internet adreslerinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
Kampanya kapsamında yeni hesap açan ve mobil uygulamamız olan İnfoTrade Pro yükleyen tüm yatırımcılarımıza Karma Düzey 1 veri yayını koşulsuz, şartsız ve ücretsiz olarak verilecektir. İnfoTrade Pro dışında ki işlem platformları Karma Düzey 1 ücretsiz veri yayınından faydalanamaz.