Gönderen Konu: Getir 2.nci yıl çekilişi  (Okunma sayısı 1275 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Getir 2.nci yıl çekilişi
« : 13 Haziran 2021, 11:35:44 »
 Kampanyadan faydalanmak için tek seferde 75 TL minimum sepet tutarını geçmeniz ve “Sipariş Ver” aşamasında bu kampanyayı seçmeniz gerekir. Kampanyayı seçip, siparişinizi tamamladıktan sonra çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır.
• Yapacağınız her 75 TL’lik siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız.
Örnek:
75 TL sepet tutarı ile 149 TL arası siparişe 1 çekiliş hakkı elde edilir.
150-224 TL arası siparişe 2 çekiliş hakkı elde edilir.
225-300 TL arası siparişe 3 çekiliş hakkı elde edilir.
• Çekiliş sonucunda 20 kişi, bir adet 11.499,00 TL değerinde Mor Apple iPhone 12 128 GB Cep Telefonu kazanacaktır.
•Kampanya 13-27 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir. Ad-soyad-adres bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğrulu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.• Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.
• Çekiliş 09.07.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda gerçekleştirilecektir.
• Çekiliş sonuçları 13.07.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.
• Asil talihliler 28.07.2021, yedek talihliler ise 12.08.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, alışveriş faturaları ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine ya da U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2021, 15:14:48 Gönderen: gulem61 »