Gönderen Konu: Migros Sanex Çekilişi  (Okunma sayısı 2024 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Migros Sanex Çekilişi
« : 03 Haziran 2021, 01:34:03 »
Bu kampanya Migros Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.05.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-3603 sayılı izni ile 03.06.2021(Saat:09.00)-16.06.2021(Saat:23.00) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet Mağazaları’ndan veya Sanal Market’ten Sanex Duş Jeli markalı (Sanex Dermo Hydrating Duş Jeli 500 Ml, Sanex Dermo Micellar Duş Jeli 500 Ml, Sanex Dermo Protector Duş Jeli 500 Ml) ürünlerden tek seferde 1 adet satın alan (her 1 adet Sanex Dermo Hydrating Duş Jeli 500 Ml, Sanex Dermo Micellar Duş Jeli 500 Ml, Sanex Dermo Protector Duş Jeli 500 Ml için 1 çekiliş hakkı) Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşteriler kampanyaya katılacaklardır.
Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem, Money & More, Servis Kart, Positive Card) kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakları da iptal edilecektir. Migros Sanal Market siparişlerinde; teslimat tarihinin en geç 16 Haziran 2021 olması, yapılan alışverişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında en az 1 adet Sanex Dermo Hydrating Duş Jeli 500 Ml, Sanex Dermo Micellar Duş Jeli 500 Ml, Sanex Dermo Protector Duş Jeli 500 Ml ürünlerinden alınmış olması gerekmektedir. Çekilişte 3 kişi Dyson Airwrap Saç Şekillendirici (birim değeri: ?4.499,00), 3 kişi Dyson Corrale Saç Düzleştirici (birim değeri: ?3.999,00), 3 kişi Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi (birim değeri: ?2.999,00) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 30.06.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 06.07.2021 tarihinde Birgün Gazetesi Türkiye Baskısı’nda duyurulacaktır.

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Migros Sanex Çekilişi
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2021, 17:17:51 »
Merhaba,
Ben buna katılmak için ürünü aldım money kart için numaramı verdim. Kasiyer kız benim numaramı yazmadı gibi geldi ama indirim olduğu için kart girdiği kesin. Neyse uygulamaya da düşmedi son alışveriş olarak. Dün aradım müşteri hizmetlerini kayıt oluşturdular hala dönüş olmadı. Nerelere nasıl şikayet edebilirim?

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2021, 17:34:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Merhaba,
Ben buna katılmak için ürünü aldım money kart için numaramı verdim. Kasiyer kız benim numaramı yazmadı gibi geldi ama indirim olduğu için kart girdiği kesin. Neyse uygulamaya da düşmedi son alışveriş olarak. Dün aradım müşteri hizmetlerini kayıt oluşturdular hala dönüş olmadı. Nerelere nasıl şikayet edebilirim?
Alışverişler uygulamaya geç yükleniyor tekrar kontrol edin
Fişinizde de money kart numaranız yazar o şekilde teyid edebilirsiniz

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2021, 17:44:38 »
Merhaba,
Genelde 1 gün sonra geliyor uygulamaya 3 gün oldu. Hem çağrı merkeziyle teyit ettik kartımla öyle bir harcama olmadığını. Fiş bilgilerini görselini attım ama dönmeleri bu kadar uzun sürmemeli bence. Fişte kart numarası da görünüyor haklısınız.

Çevrimdışı iphonex

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2021, 18:56:05 »
Merhaba,
Genelde 1 gün sonra geliyor uygulamaya 3 gün oldu. Hem çağrı merkeziyle teyit ettik kartımla öyle bir harcama olmadığını. Fiş bilgilerini görselini attım ama dönmeleri bu kadar uzun sürmemeli bence. Fişte kart numarası da görünüyor haklısınız.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail atıp veya 0212 212 40 30 numaralı  sabah 10:00 - 12:30 - 13:30 - 15:30 arasında u2 tanıtım ile görüşün katılım listesi gelince kontrol edilip size bilgi verilir

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2021, 01:16:28 »
Merhaba,

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail atıp veya 0212 212 40 30 numaralı  sabah 10:00 - 12:30 - 13:30 - 15:30 arasında u2 tanıtım ile görüşün katılım listesi gelince kontrol edilip size bilgi verilir
Teşekkürler yarın arayayım U2'yi

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2021, 08:05:48 »
Arkadaşlar geçen yapılan hala sonucu aciklanmamis migros PepsiCo çekilişe 2 adet alışveriş yaptım ama migros uygulamasinda 1 adet alışveriş gözüküyor çekilişi mucize tanıtım. Yapıyormuş haklarımı sormak için mailini bulamadım mail adresini bilen varmı mucize tanıtımın

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2021, 08:08:06 »
Arkadaşlar geçen yapılan hala sonucu aciklanmamis migros PepsiCo çekilişe 2 adet alışveriş yaptım ama migros uygulamasinda 1 adet alışveriş gözüküyor çekilişi mucize tanıtım. Yapıyormuş haklarımı sormak için mailini bulamadım mail adresini bilen varmı mucize tanıtımın

Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #8 : 18 Haziran 2021, 09:35:57 »
Direk millipiyango şikayet edin Umut haber vermeyin sonrada ekleme yapıyorlar fişleri göndermeyin Ben Carrefour Aptimal mama da fiş istediler daha sonra iki kez baktık katılmışsınız

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 18 Haziran 2021, 09:49:05 »
O zaman mucize hiç bulastirmiyorum MPİ bilgi isteyeyim kaç adet çekiliş hakkim var diyemi bilgi edinmeden