Gönderen Konu: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!  (Okunma sayısı 192589 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
Ynt: Craxtapot'la hem eğlen hem kazan!
« Yanıtla #1580 : 06 Mayıs 2010, 09:50:01 »
adını versem mi vermesem mi bilemedim ama  bi arkadaşım bana sıcak corap kazanmak için kend jetonunu kullandı o kadar iyi kalpli bi insann :)

ama bikaç kişiyede cok güldümm :) bi kampanya için üyeliğe mi ne ihtiyacım vardı bana crax şifresi verirsen üye olurum dedi yaa :D :D

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1581 : 06 Mayıs 2010, 09:57:26 »
bende oy istiiyordum msj attım  bana dediki her oya bir crax şifresi  ;D cok şaşırmıstım 1000. mesajımı yazdım nice 10000 lere insallah  :D
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2010, 10:00:39 Gönderen: kirnak58 »

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #1582 : 06 Mayıs 2010, 09:59:07 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bende oy istiyordum msj attım  bana dediki her oya bir crax şifresi  ;D cok şaşırmıstım

ayy ben cok gülmüştümm :D
forumda milyon tane insan var sonucta
hiç bir karşılık beklemeden seve seve üye olanlar var
es kaza denk gelmişiz :D  :D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #1583 : 06 Mayıs 2010, 10:08:30 »
bende oy istiyordum msj attım  bana dediki her oya bir crax şifresi  ;D cok şaşırmıstım

O kişiler belli zaten. Biri  diğeride Brave ;D  Şu kampanya bitsinde şunlardan kurtulalım artık
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2010, 21:19:58 Gönderen: ysr86 »
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

demari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1584 : 06 Mayıs 2010, 10:27:48 »

O kişiler belli zaten. Biri Kartal1000, diğeride B....e ;D  Şu kampanya bitsinde şunlardan kurtulalım artık

;D ;D ;D sco ilk kez seni destekliyorum  :D :D

Çevrimdışı ufoskop

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1585 : 06 Mayıs 2010, 10:40:58 »
arkadaşlar . sitede size bunu kazanacam diyerek üyeliğinizi vede şifre isteyen arkadaşlara iyi tanımıyorsanız sakın ola göndermeyin .dün bir arkadaştan rica ettim sizin için sıcak çorap kazanırım dedi .5 şifre verdim  üyeliğimide verdim ancak  o gün sıcak çorap kazandı ama bana özel mesaj atarak sizin için kazanamadım çok şanssızsınız .diyerek kestirip attı .üyeliğimle girdiğimde aynı gün içinde  benim üyeliğimle şifre girilmediğini gördüm  yani şifreleri benim için kullanmamış.sözün kısası böyle yaparak insanlardan şifre topanıp kendi adlarına kazanıyorlar .3-5 şifrenin adı olmaz  isteseler ben öylesine veririm ama böyle küçük şeylere tenezzül eden insanlar ilerde kimbilir nelere kalkışırlar. modlara yazdım özel mesajlarımada bakabilirler .benden size uyarı .

Yaz arkadaşım çekinmeden nickini deşifre et de herkes bilsin.Bu tip adamları görünce keşke söylemeseymişim ipucunu diyorum.Çocuk gibi gelip yok şunu kazandım yok bunu kazandım,evim şunlarla doldu bunlarla doldu diye yazıp duruyorlar.Kazanan var kazanamayan var,bari saygılı olun ya.Benim bu sözlerim senin şifrelerini kullanan zat-ı muhtereme.Böyle birşey yaptıysa süresiz banlanması lazım.

Çevrimdışı kirnak58

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1586 : 06 Mayıs 2010, 10:46:34 »
arkadaşlar . sitede size bunu kazanacam diyerek üyeliğinizi vede şifre isteyen arkadaşlara iyi tanımıyorsanız sakın ola göndermeyin .dün bir arkadaştan rica ettim sizin için sıcak çorap kazanırım dedi .5 şifre verdim  üyeliğimide verdim ancak  o gün sıcak çorap kazandı ama bana özel mesaj atarak sizin için kazanamadım çok şanssızsınız .diyerek kestirip attı .üyeliğimle girdiğimde aynı gün içinde  benim üyeliğimle şifre girilmediğini gördüm  yani şifreleri benim için kullanmamış.sözün kısası böyle yaparak insanlardan şifre topanıp kendi adlarına kazanıyorlar .3-5 şifrenin adı olmaz  isteseler ben öylesine veririm ama böyle küçük şeylere tenezzül eden insanlar ilerde kimbilir nelere kalkışırlar. modlara yazdım özel mesajlarımada bakabilirler .benden size uyarı .

Yaz arkadaşım çekinmeden nickini deşifre et de herkes bilsin.Bu tip adamları görünce keşke söylemeseymişim ipucunu diyorum.Çocuk gibi gelip yok şunu kazandım yok bunu kazandım,evim şunlarla doldu bunlarla doldu diye yazıp duruyorlar.Kazanan var kazanamayan var,bari saygılı olun ya.Benim bu sözlerim senin şifrelerini kullanan zat-ı muhtereme.Böyle birşey yaptıysa süresiz banlanması lazım.

okadar cok istememize ragmen kazanamadık

Çevrimdışı melek61

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #1587 : 06 Mayıs 2010, 10:51:06 »
hele ben.  :D :D
100 den çok crax  şifresi kullandım.elde var   sıfırrr

Çevrimdışı glh_n

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Blogumdaki kampanyalar sizi beklerrr :D
« Yanıtla #1588 : 06 Mayıs 2010, 12:58:16 »
zaten 1-2 tane dengesiz yüzünden bu sayfaya bakmaya korkar olduk. Hem gel forumdaki konulardan paylaşımlardan faydalan, hem de birinin bi yardıma ihtiyacı olduğunda karşılık iste.Sözlerimin gideceği yer kendini zaten bildiği için adını hiçç anmıyorum ama Ne terbiyesizlik ya. Yok şunları kazandım yok bunu kazanmak isteyen mesaj atsın yok bilmem ne oyun parkına döndü yani. Bunlara banlamakta çözüm olmuyo o arkadaşın bu sitede en az beşinci üyeliği olduğuna da eminim ;) Kim olduğunu çok iyi biliyorum ......
YENİ FACEBOOK SAYFAMI BEĞENİRMİSİNİZ :)

Çevrimdışı papatya89

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
« Yanıtla #1589 : 06 Mayıs 2010, 13:13:29 »
bende kim oldugunu tahmin ediyorumm