Gönderen Konu: @britaturkiye - 100 kişiye Filtreli Sürahi (9.5.2021)  (Okunma sayısı 233 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı davidof

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 4269
Çocukluğumuzda annemizle geçirdiğimiz en keyifli anların ortak mekanı mutfak, aramızdaki ilişkiyi güçlendiren o sihirli yer… Çocukken annemizin yardımıyla o mutfakta kurabiyeler pişirdik, pastalar süsledik… Kimi zaman da kalan muhallebi tenceresinin dibini afiyetle sıyırdık.☺️ Şimdi yanlarında olamasak da onlara sürpriz yapmak, onları mutlu etmek istiyorsanız, siz de annenizle mutfakta geçirdiğiniz unutamadığınız anları yorumlarda bizimle paylaşın, iki arkadaşınızı etiketleyin, Filtreli Sürahi BRITA kazanan 100 kişiden biri olun! Anneler Günü kutlu olsun!

KATILIM KOŞULLARI
1. Bu kampanya Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 13.04.2021 tarihli ve 58259698-255.05.02-E.2428 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
2. 20.04.2021(saat:11.00)-09.05.2021(saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelinde @britaturkiye hesabını takip edip, annesiyle mutfakta geçirdiği unutmadığı anları 2 arkadaşını etiketleyerek yarışma postunun altına yazan kullanıcılar yarışmaya katılacaklardır.
3. Paylaşımlar; konuya uygunluk, yaratıcılık, dil-anlatım, farklılık kriterlerine göre jüri tarafından değerlendirilecek ve 100 kişiye BRITA Marella XL Mavi 3.5 Litre Filtreli Sürahi hediye edilecektir.
4. Sonuçlar 28.05.2021 tarihinde @britaturkiye sayfasında yayınlanacaktır.
5. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
6. Yetkililerce yapılacak incelemede kampanya ana temasına uygun dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan paylaşımlar esas alınacaktır.
7. İkramiye kazanan katılımcılar, isminin @britaturkiye sayfasında bahsetme (mention) yoluyla açıklanmasını kabul etmiş sayılır.
8. Kampanya sonunda kazanan kişiler ile direkt mesaj (DM) yoluyla iletişime geçilecektir. Bu mesajda kazanandan istenecek ad-soyad, adres, iletişim bilgilerinin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. sorumlu değildir.
9. Kampanyaya Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
10. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
11. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.
12. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
13. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
14. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
15. Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
16. Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
17. Kampanyaya katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. sorumlu değildir.
18. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. Kampanya Katılım Koşullarına uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
19. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
20. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. tarafından yapılacaktır. Brita Turkey Su Çözümleri Ltd. Şti. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
21. Koşullar ve Kuralların herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2021, 13:13:24 Gönderen: davidof »
İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı "Özdemir Asaf"