Gönderen Konu: Haribo Starmix Çekilişi  (Okunma sayısı 4030 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Haribo Starmix Çekilişi
« : 27 Nisan 2021, 00:30:30 »
Bu kampanya HARİBO ŞEKERLEME SANAYİ VE TİC.LTD.ŞTİ. adına MPİ’nin 15.02.2021 tarih ve 24951361-255.01.02-E.1074 sayılı izni ile Niyank Tanıtım tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 01.03.2021 saat: 00:01 ile 31.08.2021 saat: 23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından Haribo Şekerleme San Ve Tic. Ltd. Şti’ne ait HARIBO Starmix 80 G kampanya görselli ürününden satın alarak ürün ambalajı içinde bulunan şifreyi; Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesindeki ilgili alana şifre, ad-soyad,doğum tarihi,adres ve telefon numarası bilgilerini girdikten sonra farklı ikramiye türlerinden çekilişine katılmak istediği ikramiyeyi işaretleyerek gönderenlere her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecek şekilde sürdürülecektir.Talihliler, 14.09.2021 tarihinde saat:10:00’de Niyank Tanıtım- Blackout Toplantı Salonu; Merkez Mh., Abide-i Hürriyet Cad. No:211, 34381 Şişli/İstanbul adresinde çekilişle belirlenecektir. Kampanya genelinde yapılacak olan çekilişte 10 kişiye 10.999,00 TL değerinde Apple Iphone 12 64 GB Akıllı telefon(Hat ve Kart Hariçtir); 10 kişiye 8.499,00 TL değerinde Sony Playstation 5 Oyun Konsolu; 50 kişiye 3.299,00 TL değerinde Dynamic Xride E-Scooter. Elektrikli Scooter; 100 kişiye 1.300,00TL değerinde Apple Airpods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık ve şarj kutusu ikramiyesi verilecektir. İkramiye kazanan talihliler 17.09.2021 tarihli Akşam Gazetesinde ilan edilecektir. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden katılım yapmak ücretsizdir. Katılımlarda şifre, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekilişe katılma hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Katılımlarda mükerrer şifre gönderimleri elenerek ilk gönderilen şifre kabul edilecektir. Her ikramiyenin çekilişinde bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajı ibrazı zorunludur. Haribo Şekerleme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi çalışanları ile 18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar da bu ikramiyelerin verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Ayrıca kapsamın dışında 1000 kişiye 150 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki(talihlilerin adlarına özel tanımlanacak şekilde, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinde ve Trendyol uygulaması içinde altın, cep telefonu ve dijital ürünler gibi yasaklı kategoriler hariç tüm kategorilerde kullanılabilecektir) ve katılan herkese anında Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresindeki alışverişlerde %25 indirim verilecektir.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
Ynt: Haribo Starmix Çekilişi
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2021, 01:08:11 »
Sayfada farkli farklı çekilişe katıl linkleri var sadece seçeceğim cekilisemi katılmış oluyorum bu nasıl bir çekiliş olmuş böyle

Çevrimdışı SaidOzck

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2021, 01:21:56 »
Arabadan sonra ilgimi çok çekmedi ayrıca katılım süresi çok uzun tutulmuş. Görende 10 tane daire veriyor sanacak, bu hediyeler için niye bu kadar uzun tutulur anlamadım. Katılanlara bol şanslar şimdiden. ;D

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2021, 01:40:27 »
Gerçekten en fazla 1ay olmalı çekiliş süreleri magnum da 5 aydı galiba

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2021, 14:03:06 »
Artık hediye az katılım süresi çok alıştık böyle.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı alipolattt

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2021, 02:58:55 »
Arkadaşlar şifreyi kalp yazan iPhone çekilişi için girersem sadece iPhone çekilişine mi katılmış oluyorum diğerleri devre dişimi anlamadım bu çekilişi sayfaya giren oldumu kafam karıştı

Çevrimdışı buyukkara

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2021, 09:45:25 »
Evet sadece o çekilişe girersin.

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2021, 10:59:21 »
Ürünü migrosta bulamadım hangi markette var?

Çevrimdışı piacio

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2021, 21:09:06 »
ürün bulabilen varmı arkadaşlar?

Çevrimdışı focaserkan

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz
« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2021, 21:55:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin