Gönderen Konu: Adidas Şampiyonlar Ligi kampanya sonuçları  (Okunma sayısı 3003 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ultramar06

• Acemi Kampanyacı
  • **
Ynt: Adidas Şampiyonlar Ligi kampanya sonuçları
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2021, 17:34:29 »
Büyük ihtimalle maça götürmezler herhangi bir hak talep edemezsiniz geçerli bahane olarak covid diyecekler hemde şuan vize işleri sıkıntılı Türkiye'deki vaka oranlarından dolayi

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2021, 19:17:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
iki ingiliz takımı finale çıkınca, pandemi nedeniyle maçı türkiye'den ingiltere'ye aldılar. böyle bir durumda nolur acaba. millet aldığı topu adidasa iade etse siz sözünüzü tutmadınız vs haklı mı olurlar.
Sana hak geçtimi kardeşim?
bilemiyorum. kapanmaya geçtikleri için çalışmıyorlar. 17 sinde işlerine geri döneceklermiş.

Çevrimdışı cikcikgribi

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #12 : 03 Haziran 2021, 16:03:10 »
maç türkiye'den alınınca adidas insanları mağdur etmemek için bilet hediyesini farklı bir hediyeyle değiştirecekti, bunu maille öğrenmiştim. adidas bu 1-2 bin liralık hediye çeki verir heralde demiştim. bugün arandım. yedekten asile dönmüşüm. 7722 tl lik hediye çeki kazanmışım. mutlu sonla bitti güzel oldu.  :) :) :)

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #13 : 03 Haziran 2021, 16:18:32 »
maç türkiye'den alınınca adidas insanları mağdur etmemek için bilet hediyesini farklı bir hediyeyle değiştirecekti, bunu maille öğrenmiştim. adidas bu 1-2 bin liralık hediye çeki verir heralde demiştim. bugün arandım. yedekten asile dönmüşüm. 7722 tl lik hediye çeki kazanmışım. mutlu sonla bitti güzel oldu.  :) :) :)
hediye bedeli kadar çek vermişler o zaman. bileydik katılırdık :)
hayırlı olsun. başvurmayan asiller üzülmüştür şimdi