Biten Kampanyalar > Kampanya Sonuçları

Adidas Şampiyonlar Ligi kampanya sonuçları

<< < (3/3)

Ultramar06:
Büyük ihtimalle maça götürmezler herhangi bir hak talep edemezsiniz geçerli bahane olarak covid diyecekler hemde şuan vize işleri sıkıntılı Türkiye'deki vaka oranlarından dolayi

cikcikgribi:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapiniki ingiliz takımı finale çıkınca, pandemi nedeniyle maçı türkiye'den ingiltere'ye aldılar. böyle bir durumda nolur acaba. millet aldığı topu adidasa iade etse siz sözünüzü tutmadınız vs haklı mı olurlar.

--- Alıntı sonu ---
Sana hak geçtimi kardeşim?

--- Alıntı sonu ---
bilemiyorum. kapanmaya geçtikleri için çalışmıyorlar. 17 sinde işlerine geri döneceklermiş.

cikcikgribi:
maç türkiye'den alınınca adidas insanları mağdur etmemek için bilet hediyesini farklı bir hediyeyle değiştirecekti, bunu maille öğrenmiştim. adidas bu 1-2 bin liralık hediye çeki verir heralde demiştim. bugün arandım. yedekten asile dönmüşüm. 7722 tl lik hediye çeki kazanmışım. mutlu sonla bitti güzel oldu.  :) :) :)

anvil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinmaç türkiye'den alınınca adidas insanları mağdur etmemek için bilet hediyesini farklı bir hediyeyle değiştirecekti, bunu maille öğrenmiştim. adidas bu 1-2 bin liralık hediye çeki verir heralde demiştim. bugün arandım. yedekten asile dönmüşüm. 7722 tl lik hediye çeki kazanmışım. mutlu sonla bitti güzel oldu.  :) :) :)

--- Alıntı sonu ---
hediye bedeli kadar çek vermişler o zaman. bileydik katılırdık :)
hayırlı olsun. başvurmayan asiller üzülmüştür şimdi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git