Gönderen Konu: Getir Pepsi (30.04.2021)  (Okunma sayısı 1314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
Getir Pepsi (30.04.2021)
« : 15 Nisan 2021, 14:40:06 »
• Bu kampanya 10TL ve üzeri Pepsi & Ruffles ürünü alışverişlerinde geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için en az 10 TL değerinde dilediğiniz Pepsi veya Ruffles ürünü sepetinize eklemeniz ve "Sipariş Ver" aşamasında bu kampanyayı seçmeniz gerekir. Siparişinizi tamamlayabilmek için minimum sepet tutarını geçmeniz gerekir. 
• Yapacağınız her 10 TL değerinde Pepsi & Ruffles ürünü siparişinizle 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Aynı sipariş için kampanyayı bir kez seçmeniz yeterlidir. Kazandığınız çekiliş hakları otomatik olarak tanımlanacaktır. 
Örnek: 
10 TL Pepsi veya Ruffles siparişine 1 çekiliş hakkı elde edilir. 
20 TL  Pepsi veya Ruffles siparişine 2 çekiliş hakkı elde edilir. 
• Çekiliş sonucunda 10 kişi 2.924,93 TL değerinde Xiaomi Elektrikli Scooter Mi Essentiai Scooter, 10 kişi 329,00 TL değerinde Sony Bluetooth Kulaklık WH-CH510 Mavi, 10 kişi 214,76 TL değerinde Adidas FİNALE 21 20TH ANNİVERSARY UCL Club Futbol topu 5 numara kazanacaktır.
• Kampanya 15 – 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
• Kampanyadan faydalanmak için Getir içindeki kullanıcı isminiz ve soyadınızın T.C. kimliğinizdeki isminiz ile aynı olması gerekir.
• Kampanyaya katılan kullanıcılarımızın ad, soyad, telefon ve adres bilgileri ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. ile paylaşılır. Bu kampanyaya katılım sağlayarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.
• Çekiliş 20.05.2021 Saat: 09:00’ da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır.
• Kazanan talihliler 24.05.2021 tarihli Birgün Gazetesi'nde duyurulacaktır.
• 08.06.2021 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 23.06.2021 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
• Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
• 18 yaşın altında olanlara, üyelik bilgileri eksik (Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir) veya kayıtlı olmayan tüketicilere Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. çalışanları ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
• İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
• Bu kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım LTD. ŞTİ. tarafından MPİ’nin 05.04.2021 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2263 sayılı izni ile Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından düzenlenmektedir.
• Getir uygulaması sadece online ödeme ile alışveriş yapanlara yönelik olup, sipariş ücreti uygulama üzerinden satın alım yapan kişilerin kartına yansıtılacaktır. Ad-soyad bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil edileceklerdir.
• Getir ve PepsiCola Servis ve Dağıtım Limited Şirketi kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
• Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.