Gönderen Konu: Hürriyet Emlak  (Okunma sayısı 501 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anvil

  • Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 14387
Hürriyet Emlak
« : 05 Nisan 2021, 15:18:03 »
15.YILA ÖZEL KURUMSAL ÜYELERİMİZE DEV KAMPANYA!

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 26.03.2021 tarih ve 40453693-255.01.02-E.2123 sayılı izni ile Glokal Dijital Hizmetler Paz. ve Tic. A.Ş tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya 01.04.2021 (Saat:11:00) – 30.04.2021 (Saat:23.59) tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş’ye ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine kullanıcı bilgileri ile giriş yaptıktan sonra kampanya katılım sayfasına tıklayıp açılacak formdaki iletişim bilgilerini güncelleyen Hürriyet Emlak Ticari Hesap kullanıcıları; kampanya süresince yayınlayacakları ve en az 3 gün yayında kalacak her gayrimenkul ilanı için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.
Kampanya süresi boyunca katılım her katılımcı için 20 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Kampanyanın bitiş tarihi olan 30 Nisan 2021 saat:23:59’a kadar yayına verilecek ilanların devam eden 3 gün boyunca yayında olup olmadıkları kontrol edilerek çekiliş listesi oluşturulacaktır.
Çekiliş, 06.05.2021 tarihinde saat:13.00’da Glokal Dijital Hizmetler Paz. ve Tic. A.Ş. Toplantı Salonu-Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Ofis Katları No:12/28 Şişli-İstanbul adresinde halka açık olarak yapılacaktır.
Çekiliş sonucunda; 210.779 TL değerinde 1 adet Suzuki Swift 1.2 GL Techno Hybrid CVT Otomobil (2020 model, Beyaz), 34.900 TL değerinde 3 adet Silence S02 LS B2C 2kw Elektrikli Motosiklet (2021 model, Gri), 9.999 TL değerinde 10 adet Apple iPhone 12 Mini 64 GB Cep Telefonu (hat ve kart hariç), 1.599 TL değerinde 25 adet Apple AirPods Bluetooth Kulaklık, 500 TL değerinde 50 adet Hepsiburada.com hediye çeki verilecektir.
Hepsiburada.com hediye çekleri için son kullanım tarihi 30.06.2021 olup, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm kategorilerde geçerlidir. Hediye çekleri tek kullanımlıktır, bölünemez, kullanılmayan tutar iade edilemez. Çekler nakde dönüştürülemez, devredilemez, talihli dışında başka kişiler tarafından kullanılamaz. Çekler ile alınan ürünlerin iptal ve iade başta tüm alışveriş sürecinde Hepsiburada genel alışveriş koşulları geçerlidir.
Kampanyaya sadece Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi sahibi emlak ofislerine mensup ticari hesap kullanıcılarına yöneliktir.
Kampanya sadece 3 gün aralıksız yayında kalan ilanlar için geçerlidir.
Kullanıcıların kampanya tarihleri arasında 1 kez katılım formundaki bilgileri güncellemeleri, kampanya süresince vermiş oldukları koşullara uygun şekildeki tüm ilanlardan çekiliş hakkı kazanmaları için yeterlidir.
Bir kullanıcı sadece 1 emlak ofisinden kampanyaya katılabilir. Aynı kullanıcının 1’den fazla emlak ofisinden katılım yapması halinde sadece ilk emlak ofisinden yapmış olduğu katılımlar çekilişe dahil edilecektir.
Kampanyaya sadece aktif üyeler katılabilir. Kampanya bitiş tarihinden önce üyeliğini sonlandırmış kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Şikayet üzerine veya uygunsuz bulunduğu için yayından kaldırılan ilanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Kullanıcıların aldatmaya yönelik ilan girişi yaptığının tespit edilmesi halinde kullanıcıya ait tüm çekiliş hakları iptal edilecektir.
Kampanyaya katılan her kullanıcı vermiş olduğu bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ve beyan eder.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilanın tebliği yeterli olacaktır.
Ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanması halinde, ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibraz etmesi zorunludur.
18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
İkramiyeye konu olan ikramiyelerin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Çekiliş sonucu kazananlar 11.05.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde ve www.***.com internet adresinde ilan edilecektir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
Piyangoya itiraz için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
Bu piyangoya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Çevrimdışı sanko86

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 7235
  • Şükürler olsun....
Ynt: Hürriyet Emlak
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2021, 19:07:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine kullanıcı bilgileri ile giriş yaptıktan sonra kampanya katılım sayfasına tıklayıp açılacak formdaki iletişim bilgilerini güncelleyen Hürriyet Emlak Ticari Hesap kullanıcıları;
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche