Diğer > Kampanya Şikayet

Trendyol Hızlı Market Fiş Yerine Fiş Kopyası Gönderdi

(1/1)

porpor:
Qumpara'daki Mutlu makarna kampanyası için sipariş verdim. Qumpara fiş kopyasının üstünde mali değeri yoktur dediği için kabul etmiyor. Trendyol hata yok diye kabul etmiyor fişi getirin diyorum getirmeyiz diyorlar iade alın diyorum ürünlerde kusur yok fişten dolayı iade alamayız diyorlar. Cayma hakkım diyorum olaydan haberleri yok ürünlerde kusur yoksa almıyoruz diyorlar.
Çok önemli değil ama tavırları bana çok çirkin geldi ne yapmak gerekir fikriniz var mı? Bence fişsiz getirmeleri ciddi bir kusur.

gkymrc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinQumpara'daki Mutlu makarna kampanyası için sipariş verdim. Qumpara fiş kopyasının üstünde mali değeri yoktur dediği için kabul etmiyor. Trendyol hata yok diye kabul etmiyor fişi getirin diyorum getirmeyiz diyorlar iade alın diyorum ürünlerde kusur yok fişten dolayı iade alamayız diyorlar. Cayma hakkım diyorum olaydan haberleri yok ürünlerde kusur yoksa almıyoruz diyorlar.
Çok önemli değil ama tavırları bana çok çirkin geldi ne yapmak gerekir fikriniz var mı? Bence fişsiz getirmeleri ciddi bir kusur.

--- Alıntı sonu ---

Direk Maliye 189'u arayıp şikayet edin bence. Siz onlara laf anlatmaya uğraşacağınıza, onlar Maliye'ye laf anlatmaya uğraşsınlar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git