Gönderen Konu: Qumpara Gillette çekiliş sonuçları  (Okunma sayısı 9432 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ziyaretçi14

• Ziyaretçi
Ynt: Qumpara Gillette çekiliş sonuçları
« Yanıtla #20 : 05 Nisan 2021, 10:30:36 »
daha acaip bişey diyeyim şimdi bu çekilise gatıldıgımız uygulama benim başka çekiliş fişlerimi 5. 6. defada ancak onaylıyor sürekli reddediyor. neden bunların yaptığı ordaya cıktı dedik ya bu işte bir iş var şimdi bizi fişlediler iyi mi. yani otomatikman kim sikayetci olduysa fişlendi.

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 05 Nisan 2021, 11:16:23 »
valla bravo..mantıklı bir tarafı yok 23708 katılımın.1 trilyonluk mal yapar.10 lu olan ürünlerden alsalar 2.200-2.300 koli mal yapar..bu ölü piyasada böyle katılım mantıkla izah edilemez.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
« Yanıtla #22 : 05 Nisan 2021, 11:34:10 »
Market sahibi tatbiki kendi marketin sicilini bozulmasını ister  Kılıfına göre uydurmuştur PG firmaya ürününüzü almam diye  tepki vermiş ola bilir. bir haksızlık varsa Allah iki katını çıkartır  Ama doğruluğu varsa  Helal olsun

Çevrimdışı veteriner627

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #23 : 05 Nisan 2021, 12:04:25 »
yeniden satış amaçlı alımlar tespit edildiğinde iptal edilir diye ibare konulması lazım. firmalar tüketici için yapıyor çekilişleri reklam ve tanıtım için, bu iş resmen spekülasyon, şikayet edeceğim milli piyango idaresine

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 05 Nisan 2021, 12:55:02 »
bu zatlar cukurovanın mal toptancısıymıs yani direk cekilisi yapan yabancı sirketle baglantılılar. simdi bu adamın ana musterisiyse adam aaaa sen naylon fatura fis gesmissin sana arabayı vermiyorum diyebilir mi bunlar hem perakende marketcisi hem de marketcilere mal dagıtan toptancısı adam bölgeyi bıragır mı soruyorum gecmis olsun ben aldım bıcakları goydum satıyorum marketde. bakın bizzad bunu bana yazıp gonderen piyango idaresi diyor gi hiçbir hile hurda yok araclar kazananlara teslim olacak. cekilisde hata yok diye savunuyorlar.

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 05 Nisan 2021, 13:14:36 »
Artık biz tüketici olarak  boş dan yere çekilişlere katılıyoruz. bir  alıyoruz adamlar binlerce alıyor tatbiki bize çıkacak değil ya Bizler boşa kürek sallıyoruz  firmalar da tüketici düşünmüyor.  bur da yüklü meblağda toptancılık yada market sahipleri kazanıyor. Eğer ürün içine şifre koymasalar  çekilişlerin tadı kaçmış olur Danino Oba Makarna Nestle Nesgung gibi paketlerin içinde olsa daha iyi olur Tüketen kazansın satan değil
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2021, 13:18:13 Gönderen: öncevatan »

unique

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : 05 Nisan 2021, 13:31:00 »
24 Bin katılım yapılmış? Tamam, aldı diyelim. Market bu kadar ürünü nereye sokmuş? Toplu alım ve market çalışanlarının kampanyalara katılması normalde yasaktı! Bu çekilişte bu neden atlanmış.  En önemlisi, kazananlardan fiş ibrazı istenmiş. Arabaya isabet eden fişi (1 adet değiil) Katılım yapılan 24 bin adet fişi sormaları lazım gerçekten bu ürünleri alınmış mı? yoksa iade mi edilmiş..

Çevrimdışı ysener

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #27 : 05 Nisan 2021, 13:39:40 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Artık biz tüketici olarak  boş dan yere çekilişlere katılıyoruz. bir  alıyoruz adamlar binlerce alıyor tatbiki bize çıkacak değil ya Bizler boşa kürek sallıyoruz  firmalar da tüketici düşünmüyor.  bur da yüklü meblağda toptancılık yada market sahipleri kazanıyor. Eğer ürün içine şifre koymasalar  çekilişlerin tadı kaçmış olur Danino Oba Makarna Nestle Nesgung gibi paketlerin içinde olsa daha iyi olur Tüketen kazansın satan değil
Aynen katılıyorum, ürün içinde şifre olması lazım, yine 1000 lerce katılacaksalar da tek tek açıp ürünleri şifre girsinler.

pmk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #28 : 05 Nisan 2021, 13:42:46 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
aha bunuda genc arkadasa soyledim ben bilmiyorum nasıl yükleniyor buyur cevap yazısı zaten milli piyangoyada sikayet yazısı yazdırdık direk bu isin en depesi piyango idaresi

Bu cevap size MPi'den ne zaman geldi ? Araştırma devam ediyor diye bilgi verdi hedef tanıtım 

Çevrimdışı öncevatan

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 05 Nisan 2021, 13:50:16 »
Ben ce bu marketler girdi çıktı yapmışlardır ürünü  bu kadar ürünü satamazlar Hep aynı ürün temin edemezler  Pg aradım elimiz de ürün yok dediler  bir tane hatalı ürün için yenisini gönderecekler di