Gönderen Konu: Qumpara Cosmetica Çekilişi (31 Mart)  (Okunma sayısı 912 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı unique

  • Deneyimli Kampanyacı
  • ***
  • İleti: 462
Qumpara Cosmetica Çekilişi (31 Mart)
« : 10 Şubat 2021, 07:57:31 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Bu kampanya KOZKAR KOZMETİK BUJİTERİ TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.02.2021 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.847 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

10.02.2021(saat:00.01) - 31.03.2021(saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm  Kozkar Kozmetik Bujiteri Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti.’ne ait Cosmetica Mağazalarından, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden veya CosmeticaTR mobil alışveriş uygulamasından Gliss–Fa– Taft – Syoss – Palette – Diadermine -Vital - Got2B – Blendax – PureColour – Schwarzkopf markalı ürünlerden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 40 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak, IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri QUMPARA uygulamasına ad, soyad adres ve telefon bilgileri ile üye olduktan sonra COSMETİCA ÇEKİLİŞİ kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir.) yükleyen bireysel müşterilere, sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki her 40 TL’lik alışverişleri için 1 çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya bitiş tarihi 31.03.2021 saat 23:59 olup Qumpara uygulaması üzerinden son giriş tarihi 03.04.2021 saat 09:59’dur. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden veya CosmeticaTR mobil alışveriş uygulamasından yapılan alışverişlerde fiş/fatura/e-arşiv faturası mail adresinize gönderilecektir. Qumpara uygulaması üzerinden gelen tüm katılımlar otomatik olarak sistem tarafından  kabul edilecek ve fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki bilgiler kontrol edildikten sonra başarısız katılım yapanlara, “başarısız katılım” bilgisi sebebi ile birlikte (alış veriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturanın net okunmaması, alışveriş tarihinin kampanya tarihlerine uymaması, alışveriş yapılan firmanın/mağazanın kampanyaya dahil olmaması, mükerrer fiş/fatura/e-arşiv fatura ile katılım yapılması, kampanyaya dahil olmayan ürünlerin alınması, alınan ürünlerin kampanya katılım tutarından az olması), başarılı katılım yapanlara ise “ başarılı katılım” bilgisi ile birlikte katılım sıra numarası bilgisi (ilk başarılı katılımdan başlayarak 1’den başlayarak takip eden sıra numarası verilecektir) verilecektir.Katılım sıra numarası, fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolü yapıldıktan sonra katılımcıya iletilir. Katılımcı başarısız bir katılım yaptı ise o katılım için katılım numarası verilmez.

Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura görseli kabul edilecektir.

Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no -fiş/fatura/e-arşiv fatura tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğunun ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir. Hediye kazansalar dahi hediyeleri verilmeyecektir

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş 12.04.2021 tarihinde saat 13.30’da Kozkar Kozmetik Bujiteri Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti. Cosmetica Selekler Mağazası, Güllük Caddesi Selekler Çarşısı Giriş Kat No:106 Muratpaşa/ANTALYA adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 19.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.Postada meydana gelen gecikmelerden Kozkar Kozmetik Bujiteri Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti.  sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Asil talihliler 04.05.2021, yedek talihliler 19.05.2021 tarihine kadar kimlikleri, iletişim bilgileri ve ikramiye kazanılan fiş/fatura aslı ve e-arşiv fatura ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mail adresine veya Kozkar Kozmetik Bujiteri Teks.San.ve Tic.Ltd.Şti.’nin yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan ve istenilen belgeleri teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura/earşiv fatura aslının ibrazı zorunludur. Fiş/fatura/earşiv faturanın aslının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez.

18 yaşından küçükler ile Kozkar Kozmetik Bujiteri Teks.San.veTic.Ltd.Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1 kişi Apple  Iphone 12 64GB Cep Telefonu, 3 kişi Apple Watch Series6 GPS ikramiyesi kazanacaktır.

Katılımcılar; Qumpara uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2021, 00:10:58 Gönderen: admin »

Çevrimdışı öncevatan

  • Usta Kampanyacı
  • *****
  • İleti: 2328
  • Bol Bereketle Sağlıklı günler versin Rabbim
Ynt: Qumbara Çekilişi
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2021, 08:32:00 »
Hediye güzel 40 günlük uzun süre Hediye sayısı çok az 4 adet