Gönderen Konu: Çekilişlerde çıkan hediyelerin faturalarının gönderilmemesi!..  (Okunma sayısı 17364 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pmk

• Ziyaretçi
Evet ben dilekçe yollucam bu konu hakkında, ama etkili olması için en az 15/20 kampanyacı arkadaş bulundukları ilerden bu konu hakkında dilekçe yollarsa çok etkili olurdu!

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
ya ben decathlondan 2 adet ayakkabı aldım internet mağazasından. içinde fiş gelmedi.

hani eskiden vhs video kasetlere yapıştırılan çıkartmalar vardı ya., hani üzerine filmin ismini yazalım diye.

ona benzer bir yapışkansız kağıda  ayakkabının modelini adedi yazmışlar o kadar.fiş yoktu yani.ücret yoktu. uğraşmadım önemsemedim prosedür budur diye. belkide vergi kaçırılıyor bilemiyorum
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ya ben decathlondan 2 adet ayakkabı aldım internet mağazasından. içinde fiş gelmedi.

hani eskiden vhs video kasetlere yapıştırılan çıkartmalar vardı ya., hani üzerine filmin ismini yazalım diye.

ona benzer bir yapışkansız kağıda  ayakkabının modelini adedi yazmışlar o kadar.fiş yoktu yani.ücret yoktu. uğraşmadım önemsemedim prosedür budur diye. belkide vergi kaçırılıyor bilemiyorum

Trsndyol'da arkadan email olarak geliyor faturalar. Gözünüzden kaçmıştır belki?
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı

Trsndyol'da arkadan email olarak geliyor faturalar. Gözünüzden kaçmıştır belki?

senin gözünden kaçmış ben decathlon dedim trendyol değil  ;D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı wilder

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ürünler firma tarafından toplu alındığı için toplu fatura kesilir. 1 Faturada tüm alınan ürünlerin bedeli yazılıdır. Bu yüzden fatura göndermesi mümkün değildir.

• Ziyaretçi
Ben marketci olarak buzdolabi dondurma makinasi alirken daha dolap gelmeden senet imzaliyorum.  Sizede o hediyeleri verirken almadan teslim belgesi imzalatirlar istedigin davayı ac istedigin yere sikayet et vermezler cagri merkezleri tukcel koc a ait cagri merkezleri direk bu siyonist firmalara ulaşamazsınız muhatab almazlar arada aracılar var.
« Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 16:23:44 Gönderen: ziyaretçi14 »

Çevrimdışı zxc

• Usta Kampanyacı
Fatura olmadan ürün satabilen oldu mu?

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Fatura olmadan ürün satabilen oldu mu?

ben bir cep telefonu kazanmıştım, Letgo'ya koydum, bi cep telefoncu kimlik fotokopimle beraber aldı benden ürünü. Onlar hazırlıklı bu duruma, biliyorlar çekilişten gelen ürünlerin faturası olmadığını.

Ben kimlik fotokopimi verirken (kimliğin üstüne gelecek şekilde) "sadece ***** imei numaralı telefonun satışında kullanılmak üzere verilmiştir" diye yazdım önlem olarak.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin