Diğer > Kampanya Şikayet

Çekilişlerde çıkan hediyelerin faturalarının gönderilmemesi!..

<< < (3/4) > >>

pmk:
Evet ben dilekçe yollucam bu konu hakkında, ama etkili olması için en az 15/20 kampanyacı arkadaş bulundukları ilerden bu konu hakkında dilekçe yollarsa çok etkili olurdu!

eyefive:
ya ben decathlondan 2 adet ayakkabı aldım internet mağazasından. içinde fiş gelmedi.

hani eskiden vhs video kasetlere yapıştırılan çıkartmalar vardı ya., hani üzerine filmin ismini yazalım diye.

ona benzer bir yapışkansız kağıda  ayakkabının modelini adedi yazmışlar o kadar.fiş yoktu yani.ücret yoktu. uğraşmadım önemsemedim prosedür budur diye. belkide vergi kaçırılıyor bilemiyorum

gkymrc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinya ben decathlondan 2 adet ayakkabı aldım internet mağazasından. içinde fiş gelmedi.

hani eskiden vhs video kasetlere yapıştırılan çıkartmalar vardı ya., hani üzerine filmin ismini yazalım diye.

ona benzer bir yapışkansız kağıda  ayakkabının modelini adedi yazmışlar o kadar.fiş yoktu yani.ücret yoktu. uğraşmadım önemsemedim prosedür budur diye. belkide vergi kaçırılıyor bilemiyorum

--- Alıntı sonu ---

Trsndyol'da arkadan email olarak geliyor faturalar. Gözünüzden kaçmıştır belki?

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinya ben decathlondan 2 adet ayakkabı aldım internet mağazasından. içinde fiş gelmedi.

--- Alıntı sonu ---

Trsndyol'da arkadan email olarak geliyor faturalar. Gözünüzden kaçmıştır belki?

--- Alıntı sonu ---

senin gözünden kaçmış ben decathlon dedim trendyol değil  ;D

wilder:
Ürünler firma tarafından toplu alındığı için toplu fatura kesilir. 1 Faturada tüm alınan ürünlerin bedeli yazılıdır. Bu yüzden fatura göndermesi mümkün değildir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git