Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Carrefour Aptamil (14.01-18.04.2021)

<< < (2/4) > >>

iphonex:
BİLGİLENDİRME,

Türkiye genelindeki tüm CarrefourSA Mağazaları’ndan, Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden veya CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile Aptamil 4 ve Aptamil 5 Çocuk Devam Sütü ürünü alışverişlerine yönelik olarak düzenlenen kampanyamızın çekilişi; Pandemi nedeniyle 26 Nisan 2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan tam kapanma kararı doğrultusunda 05 Mayıs 2021 günü yapılamayacaktır. Bu kapsamda Milli Piyango İdaresi’nin 29 Nisan 2021 tarih ve E-58259698-255.01.02-3022 sayılı yazısı ile çekilişimiz; 25 Mayıs 2021 günü saat:10.30’da yine Milli Piyango İdaresi’nin 07.01.2021 tarih ve 582596698-255.01.02-E.164 sayılı izin yazısında belirtilen esaslara uygun olarak noter ve Milli Piyango İdaresi temsilcilerinin de katılımıyla yapılacaktır.

Saygılarımızla

CARREFOURSA CARREFOUR SABANCI TİCARET MERKEZİ A.Ş.

öncevatan:
Carrefour gine yaptı iki katılım yaptım dahil etmemişler Migros Carrefour aynı tas aynı hamam

diazem:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinCarrefour gine yaptı iki katılım yaptım dahil etmemişler Migros Carrefour aynı tas aynı hamam

--- Alıntı sonu ---
Valla öyle bir şey olmaz inşallah.Çok abartı katılım yapanlar var.

kalwen:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinCarrefour gine yaptı iki katılım yaptım dahil etmemişler Migros Carrefour aynı tas aynı hamam

--- Alıntı sonu ---

itirazda bulundun mu cünkü ayın 27 de cekiliş olucaktı.

anvil:
çekiliş yarın

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git