Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Huawei Topluluğu Yılbaşı Çekilişi

(1/1)

anvil:
Bu kampanya, T.C. sınırları içinde kayıtlı adres yeri: Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. Onur Ofis Park İş Merkezi Sit. A1Blok Apt. No. 10B/1 Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Huawei Telekominikasyon Dış Ticaret Limited Şirketi ("Huawei") tarafından MPİ’nin 22.12.2020 tarihli ve 24951361.255.01.02-E.9687 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

 

25.12.2020-31.12.2020 tarihleri arasında Türkiye genelinde Huawei Telekomünikasyon Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin resmi çevrimiçi  topluluk sayfası olan Huawei Topluluğu’na ücretsiz olarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sayfası ya da Huawei Destek uygulaması üzerinden cep telefonu veya email bilgilerini ilgili alana girip üye olduktan sonra kampanya ile ilgili alana ad-soyad-adres-il-telefon bilgilerini yazıp kampanya koşullarına onay verenler, 1 hafta boyunca her gün yayınlanacak  Huawei ürünleri ve/veya Huawei firması hakkındaki 7 adet şıklı sorudan doğru cevapladıkları her soru için 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 7 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

 

Kampanyaya katılım için, sadece soruları doğru cevaplamak yeterli değildir. Kampanya katılmak için soruların doğru yanıtlanması ve katılım formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.

 

Katılımlarda cep telefonu, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

 

Çekilişte, 1 kişi Huawei Mate Xs Cep Telefonu (tavsiye edilen raf fiyatı 29.999,00 TL), 2 kişi 1 adet Huawei Matebook X, 1 adet Huawei Swift Laptop Sırt Çantası ve 1 adet Huawei Swift mousedan oluşan paket (tavsiye edilen raf fiyatı 14.696,00 TL), 3 kişi Huawei P Smart 2021 cep telefonu ve 1 adet Huawei Watch Fit’den oluşan paket (tavsiye edilen raf fiyatı 4.477,00 TL),4 kişi 1 adet Huawei Matepad T10S, 1 adet Huawei Matepad T10S kılıf ve 1 adet Huawei Freebuds 3i’den oluşan paket (tavsiye edilen raf fiyatı 3.405,00 TL), 6 kişi 1 adet Huawei Watch GT2 ve 1 adet Huawei Freebuds 3’den oluşan paket (tavsiye edilen raf fiyatı 3.156,00 TL), 3 kişi 1 adet Huawei Watch Fit ve 1 adet Huawei AM61 Sport Lite Kulakiçi Kulaklıktan oluşan paket (tavsiye edilen raf fiyatı 1.168,00 TL), 5 kişi 1 adet Huawei Kablosuz Tripod Selfie Stick, 1 adet Huawei Mini Hoparlör ve 1 adet Huawei Powerbank 10000 mAH’dan oluşan paket (tavsiye edilen raf fiyatı 607,00 TL), 10 kişi Huawei AM61 Sport Lite Kulakiçi Kulaklık (tavsiye edilen raf fiyatı 269,00 TL) ve 30 kişi Huawei Band 3e Akıllı Bileklik (tavsiye edilen raf fiyatı 149,00 TL) kazanacaktır.Kampanya duyurularındaki İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

 

Çekiliş 22.01.2021 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 28.01.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Huawei ve U2 sorumlu tutulamaz.

 

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

 

Bu çekilişe Huawei ve iştirakleri, U2 ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

 

Katılımcıların kişisel verileri, KVKK, AB Genel Veri Koruma Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuata uygun ve doğrudan kampanya ile ilgili amaçlarla işlenecektir. Kişisel verilerin Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşılabilen AppGallery Gizlilik Bildiriminde açıklanmaktadır. Kişisel veriler, ödül dağıtımı gibi doğrudan kampanyayla ilgili amaçlar için U2 gibi ilgili iş ortaklarıyla paylaşılacaktır. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden ve Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) öğrenebilirsiniz.

 

Katılımcıların Huawei’nin kampanyalarından bilgilendirme onayı e-ticaret izni onayı hariç tutulmuştur. Tüketici şikayetleri, son iletişimden sonra 6 yıla kadar saklanacaktır. Katılımcılar hakları ve üçüncü partilerle paylaşılması konusunda bilgilendiriecektir.

 

Kullanıcılar, kampanyadan ayrılma ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmeleri durumunda Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta gönderebilir ve kampanyayla doğrudan ilgili kişisel verilerini (ad, soyad, telefon numarası ve ev adresi) hangi kampanyadan ayrılmak istediklerini bildirerek kaldırabilirler. Bu talebi gönderen kullanıcıların kişisel verileri en geç kampanya sonunda silinecektir.

 

Katılımda çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Huawei’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

 

Huawei kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

 

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) telefon ile ulaşılabilir.

catpat07:
Dün birsürü kişiden huawei linki geldi ilkini tıkladım acılmadı kıllandım diğerlerine bakmadım bike virüs diye :) bu muymuş oh rahatladım :)

arastiranbirannee:
huawei den virüs geliyor dikkat edin dediler gecen whatsapp gruplarında.  bu o değildir heralde.

Darkjuva:
Kazanan talihliler 28.01.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Huawei topluluk sitesinde de yayınlanır diye düşünüyorum.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git