Kampanyalar > Biten Kampanyalar

Huawei Yılbaşı Kampanyası

(1/1)

anvil:
Bu kampanya, T.C. sınırları içinde kayıtlı adres yeri: Saray Mah. Ahmet Tevfik İleri Cad. Onur Ofis Park İş Merkezi Sit. A1Blok Apt. No. 10B/1 Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Huawei Telekominikasyon Dış Ticaret Limited Şirketi ("Huawei") ve Huawei mobil iletişim cihazları hizmet alt yapı sağlayıcısı olarak kayıtlı adres yeri Ground Floor, Simmonscourt House, Simmonscourt Road, Dublin, 4, D04 W9H6, Ireland olan, Aspiegel Limited (bundan sonra “Aspiegel” olarak anılacaktır) tarafından MPİ’nin 15.12.2020 tarihli ve 24951361.255.01.02-E.9539 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

21.12.2020-03.01.2021 tarihleri arasında Türkiye genelinde Huawei Telekomünikasyon Dış Ticaret Ltd. Şti.’nin resmi mobil uygulama platformu olan Huawei AppGallery’i ücretsiz olarak Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin. internet sayfası üzerinden akıllı cep telefonu veya tabletine indirerek (IOS işletim sistemli akıllı cep telefonu veya tabletlerde geçerli değildir) cep telefonu veya email bilgilerini ilgili alana girip Huawei ID’sini oluşturduktan sonra akıllı cep telefonu veya tabletine AppGallery’deki aplikasyonlardan herhangi birini indirme işlemini tamamladığında kampanya sekmesine girip hediye çarkını ilk katılımında çevirip, çevirme sonrasında çıkan çekilişe katılım butonuna tıklayıp katılım formuna ad-soyad-adres-telefon bilgilerini girdikten sonra çekilişe katılma onayı verdiklerinde indirdikleri her farklı aplikasyon için 1 çekiliş hakkı elde edeceklerdir.

Çekilişe katılım hakkı kampanya dönemi için 20 ile sınırlıdır. Kampanyaya katılım için, sadece applikasyon indirilmesi yeterli değildir. Kampanya katılmak için applikasyon indirilmesi, çarkın çevrilmesi ve katılım formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Katılım formu doldurma işlemi ilk katılımda tamamlandığında çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya dönemi içinde ilk katılımda katılım formu doldurması yeterlidir. Çekilişe katılmak için daha önce yüklenmemiş bir applikasyonun indirilmesi gerekmektedir. İndirildikten sonra silinen applikasyonların tekrar yüklenmesi durumunda çekiliş hakkı verilmez. Katılımlarda cep telefonu, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekilişte, 5 kişi 1 adet Huawei Mate 40 Pro, 1 adet Huawei Matebook 14 ve 1 adet Huawei Watch GT 2 Pro içeren Huawei Hediye Paketini (tavsiye edilen raf fiyatı 24.374,00 TL) kazanacaktır.

Kampanya duyurularındaki İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 08.01.2021 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 13.01.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Huawei ve U2 sorumlu tutulamaz.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Gazete ilan tarihi itibariyle ilk 15 gün asil talihliler, takip eden 15 gün yedek talihliler için son başvuru süresidir ve bu süreler içinde kimlikleri ve iletişim bilgileri ile Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2’nin Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmayan ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar..

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bu çekilişe Huawei ve iştirakleri, U2 ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Her dönem için bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Katılımcıların kişisel verileri, KVKK, AB Genel Veri Koruma Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuata uygun ve doğrudan kampanya ile ilgili amaçlarla işlenecektir. Kişisel verilerin işlenmesi ve katılımcıların hakları, kampanyanın Hüküm ve Koşullarıyla Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresinden ulaşılabilen AppGallery Gizlilik Bildiriminde açıklanmaktadır. Kişisel veriler, ödül dağıtımı gibi doğrudan kampanyayla ilgili amaçlar için U2 gibi ilgili iş ortaklarıyla paylaşılacaktır. Ayrıntılı bilgiyi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web adresinden ve Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) öğrenebilirsiniz.

Katılımcıların Huawei’nin kampanyalarından bilgilendirme onayı e-ticaret izni onayı hariç tutulmuştur. Tüketici şikayetleri, son iletişimden sonra 6 yıla kadar saklanacaktır. Katılımcılar hakları ve üçüncü partilerle paylaşılması konusunda bilgilendiriecektir.

Kullanıcılar, kampanyadan ayrılma ve kişisel verilerinin silinmesini talep etmeleri Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta gönderebilir ve kampanyayla doğrudan ilgili kişisel verilerini (ad, soyad, telefon numarası ve ev adresi) hangi kampanyadan ayrılmak istediklerini bildirerek kaldırabilirler. Bu talebi gönderen kullanıcıların kişisel verileri en geç kampanya sonunda silinecektir.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Huawei’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Huawei ve Aspiegel kampanyaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Huawei’in yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Kampanya ile ilgili soru, sorun ve talepler için Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) telefon ile ulaşılabilir.

Ayrıca katılımcılar Mpi kapsamı dışında her hafta 3 ile sınırlı olmak üzere indirilen applikasyon sonrasında hediye çarkı çevirme hakkı kazanacaktır. Çevrilen her çark; günlük 500 MB, günlük 1 GB, haftalık 1 GB, haftalık 2 GB, aylık 10 GB veya Huawei internet mağazasından yapılacak 2000 TL’lik alışverişte geçerli 100 TL hediye kodu ikramiyelerinden birini kazandıracaktır. Aylık, haftalık veya günlük internet paketlerinden birini kazanma durumunda, hediye internet paketleri aktivasyon talebinin iletilmesinden sonra ilgili GSM numarasına yüklenecektir. Ödül bildirim ve ödüllerim alanında yer alan kodun 7273’e kısa mesaj olarak gönderilmesi VEYA Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin web sitesinde gerekli bilgilerin kampanya katılım formuna ücretsiz olarak girilmesi ile aktivasyon talebi yapılabilir. (1 SMS bedeli KDV ve ÖİV dahil Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL’dir) Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı aktivasyon talebini takiben 24 saat içinde yüklenecektir. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle paket yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır. Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir. Katılımcılar, internet paketlerini nakit olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz. Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kazanılan günlük internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, 24 saat için geçerlidir. Kazanılan haftalık internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, 7 gün için geçerlidir. Kazanılan aylık internet paketleri yurtiçi internet kullanımlarında yüklendiği bilgisi verildikten sonra, bir ay için geçerlidir. Kullanılmayan datalar, paket yüklemelesine ilişkin gönderilen kısa mesajda belirtilen süre sonunda geçerliliğini yitirecektir. Huawei ve Aspiegel; Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’un sistem yoğunluğundan kaynaklı oluşacak MB yükleme gecikmelerinden sorumlu değildir. ediye data paketi ile ilgili yaşanan sorunlardan dolayı Huawei Destek Hattı’ndan (444 79 88) ulaşılabilir. Kullanıcılar, hediye internet paketlerini aktive ettikten sonra, kullanıcının internet kullanımları için öncelikli olarak hediye internet paketi kullanılır. Kazanılan internet paketleri ile yapılabilecek belirtilen internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder. İlgili internet paketleri, yurt içinde operatör kapsama alanı içerisinde kullanılabilir; yurt dışı kullanımlarında geçerli değildir. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir.

Hediye Kodu Şartları:

100 TL Kupon (Huawei internet mağazasından yapılacak 2000 TL üzeri alışverişlerde kullanılır): Kuponların geçerlilik tarihi 31.03.2021 23:59'dur. Tek seferde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakit paraya çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya değiştirilemez. Kuponlar, piyasada belirtilen kupon geçerlilik süresi boyunca tek seferlik kullanım için geçerlidir. Kuponlar yalnızca Huawei Resmi internet Mağazasından yapılan alışverişler için geçerlidir. Kuponu kullanmak için ürünü sepetinize eklemelisiniz. Teslimat adresinizi girdikten sonra, kuponunuzu girebileceğiniz bir alan göreceksiniz. Kupon kodunu girdikten sonra "Uygula" butonuna tıklayarak kupon indirimini etkinleştirebilirsiniz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git