Diğer > Kampanya Şikayet

Büyük Samsung Galaxy Çekilişi Mucize Tanıtım

(1/3) > >>

espiii:
Samsung çekilişinden kazandığım hızlı şarj cihazı bozuk çıktı. Samsung aradım faturasız işlem yapmayacaklarını söylediler. Mucize tanıtımı aradım durumu anlattım fatura gönderin diyorum yok diyor. Ürünü alın yenisini yollayın diyorum yok diyor. Çekilişten çıkan ödül çöp oldu. Ütün elimde ama ne iade edebiliyorum ne tamir. Mucize tanıtımdaki bayan imalı imalı konuşarak biz ödülü verdik yardımcı olamayız diyor. Bunları nereye şikayet etmeyelim?

alipolattt:
Benimde başıma gelmişti aynısını dediler ürün gelince faturası neden gelmez anlamadım gitti bir türlü bu olayı

alipolattt:
Alo 175 i arayın tüketici hakem heyetleri ne şikayet edin edevletten ilgili çekilişi düzenleyen firmaya şikayet edin belki biseler cikar

espiii:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinAlo 175 i arayın tüketici hakem heyetleri ne şikayet edin edevletten ilgili çekilişi düzenleyen firmaya şikayet edin belki biseler cikar

--- Alıntı sonu ---
Samsung aradım faturayı mail olarak yollayacaklarını o şekilde servise göndermemi söylediler. Faturayı bekliyorum.

Ultramar06:
Çekilişler de fatura gönderilmez sevk irsaliyesi olur firma faturayı devlete ibraz ederek vergiden düşer

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git