Biten Kampanyalar > Kampanya Sonuçları

Tosla 1. Yıl Şenlikleri Sonucu

<< < (2/2)

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinben başvurdum karta 2 ay olacak daha gelmedi  ;D

--- Alıntı sonu ---

Ben D&R'dan aldım, 5 TL ödedim, sonraki ayın 5'inde iade ettiler. Aynı kampanya devam ediyor, hatta D&R'a da hediye çeki ile ödeme yaptım galiba, hediye çeki paraya dönmüş oldu :D

--- Alıntı sonu ---

kim gidecek d&r a şimdi uzak bayağı bana  :D

anvil:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinben başvurdum karta 2 ay olacak daha gelmedi  ;D

--- Alıntı sonu ---

Ben D&R'dan aldım, 5 TL ödedim, sonraki ayın 5'inde iade ettiler. Aynı kampanya devam ediyor, hatta D&R'a da hediye çeki ile ödeme yaptım galiba, hediye çeki paraya dönmüş oldu :D

--- Alıntı sonu ---

kim gidecek d&r a şimdi uzak bayağı bana  :D

--- Alıntı sonu ---
carrefourdan al sen de

eyefive:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin  isme özel isterim ya. toslayı aradım. 2 aya yaklaştı kart gelmedi dedim. başvuru yapmamışsınız gözüküyor dedi. yaptım ama sistem tanımamış. eee tabii bedava kart kampanyasıydı sınırlı verildi galiba.sınır dışında kalınca gelmedi. neyse papara karttan yüklerim 5 tl gelir kart isme özel  ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git