Diğer > Kampanya Şikayet

Qumpara Saçmalığı

(1/1)

wizard:
Gilette ve diadermine kampanyalarına katılmak için watsonstan alışveriş yaptım. Qumpara katılımların birini kabul etti diğerini aynı fişle bi daha katılınmaz diyerek red etti. Böyle bir kural nerede yazıyor? 2'si farklı kampanyalar, 2'si de farklı ürünler, 2'sine de ayrı ayrı para ödemişim hangi hakla red ediliyor anlamıyorum.

bihteray:
Fişinizi lütfen saklayınız,ben de renckitt benkizer kampanyasına katıldım . Mayıs ayında fiş gönderdim önce kabul edilmedi gibi bir mesaj geldi aradan zaman geçti kabul edilmediğini zannettiğim için fişi çöpe attım.Daha sonra o gönderdiğim fiş nasıl olduysa sistemde çekilişe dahil olmuş,elektrik süpürgesi kazandım fişin aslını  gönder dediler, maalesef hediyem yedek talihlilere geçi...

wizard:
tekrar gönderdim yine kabul etmezlerse de peşini bırakmayacağım

gkymrc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinGilette ve diadermine kampanyalarına katılmak için watsonstan alışveriş yaptım. Qumpara katılımların birini kabul etti diğerini aynı fişle bi daha katılınmaz diyerek red etti. Böyle bir kural nerede yazıyor? 2'si farklı kampanyalar, 2'si de farklı ürünler, 2'sine de ayrı ayrı para ödemişim hangi hakla red ediliyor anlamıyorum.

--- Alıntı sonu ---

Böyle bir şey yazdığını hatırlıyorum ben açıkçası. O yüzden ayrı ayrı yapıyorum alışverişleri. Açmadıysanız ürünü iade edip bir daha alabilirsiniz belki.

üstad61:
Sakın kaybetmeyin fişinizi, hatta kabul etmediklerinide ekran resmini alın. çekilişe katmazlarsa çekilişten sonra edevletten mpi ye itiraz yazın, sonra arayın bıktırın mpi deki görevlileri; çekiliş kesin tekrarlanır. böylelikle kazanma şansınız da kaybolmamış olur.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git