Gönderen Konu: Tv marka önerisi  (Okunma sayısı 4569 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
Tv marka önerisi
« : 06 Temmuz 2020, 15:29:16 »
8 yıldır Toshiba marka 32 inç özelliği olmayan bir tv kullanıyordum, bozuldu.. tv bakıyorum ama marka konusunda kararsızım.. toshibayı artık vestel türkiye üretiyormuş.. toshiba, philips ve grundig arasında kararsız kaldım.. bu üç markayı belli bir süredir kullanan varsa yorum alabilir miyim lütfen?
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2020, 15:32:39 Gönderen: kyigit »

Çevrimdışı simon

• Usta Kampanyacı
Ynt: Tv marka önerisi
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2020, 22:24:35 »
Öncelikle Teknosa Mediamart gibi satış noktalarına gidip değişik markaların görüntülerine bir bakın, hangisinin renkleri daha çok sizi çekecek, Sony pahalıdır ama ben mesela renklerini sevmem, Samsung ve LG tv'lere bir bakın, Arçelik ve Beko aynı teknolojidir teknik özellikleri aynıdır, eğer çok gelişmiş (smart tv) gibi özelliklere takılmayacaksanız Bim, A 101 gibi marketlerde uygun fiyatlı tv'ler oluyor, takip edin derim.

Çevrimdışı zensea

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2020, 21:07:37 »
2014 den beri LG kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim 6 yıllık olmasına rağmen benim bütün isteklerimi karşılıyor gerek görüntü kalitesi gerekse internete bağlanma konusunda yıllardır hiç sıkıntı yaşamadım size tavsiyem eğer bütçeniz var ise smart tv alın derim.

Çevrimdışı juzy

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #3 : 23 Temmuz 2020, 13:58:04 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
8 yıldır Toshiba marka 32 inç özelliği olmayan bir tv kullanıyordum, bozuldu.. tv bakıyorum ama marka konusunda kararsızım.. toshibayı artık vestel türkiye üretiyormuş.. toshiba, philips ve grundig arasında kararsız kaldım.. bu üç markayı belli bir süredir kullanan varsa yorum alabilir miyim lütfen?

3 Marka arasında iseniz kesinlikle önerim Philips ten yana olur 30 yıl sorunsuz bu marka tv kullandık,hariçten bir öneri isterseniz LG derim  ;)
Bulmak istersen yeni bir YOL mutlaka vardır.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #4 : 23 Temmuz 2020, 23:40:29 »

Valla harika soru sormuşsunuz ben de yanaşayım :D Yeni bir TV almak istiyoruz, eskisi vestel, 7 sene sonra ortasından iki şerit ölü piksel yaptı. Doğal olarak tayini yazlığa çıktı, şimdi onu yerine bi TV bakıyoruz. Tabii markanın yanında uygun kampanya da önemli. Eğer ikisinin kombosunu yaparsam harika olacak.
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2020, 21:36:55 »
 :D Yok ya, memleketteyiz valla.  :D
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kyigit

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2020, 23:35:03 »
teşekkürler cevap yazan herekese.. ben hepsiburadadan bu tv yi aldım.. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

görüntü, netflix, youtube vs sorunsuz çalışıyordu.. bir kere kendiliğinden kapanıp açıldı.. birkaç kez de ekranda görüntü zoomlanmış gibi büyüdü.. aç kapayla düzeldi ama çöemeyince tekrar sitede yeni eklenen yorumlara baktım.. biri ekran camının sallandığını kenarda boşluk olduğunu yazmış.. ben de bakıyım dedim ki bende de var.. cayma hakkı kapsamında iade talep ettim.. kullanılmış ürün olduğu için servis raporu olmadan iade almayız dediler.. servisi aradım o da o esneme payı tüm vestel tv lerde var, rapor vermem ben dedi.. bende esneme payından biraz fazla.. sol üst köşe zaten sabit değil, yandan ekranın orta hizasına kadar giden bir esneme payı var:) bu tv sadece hepsiburadada satılan bir model.. heralde hatalı üretim olunca bu kodu verip orda sattırıyorlar diye düşündüm.. özelliklerine göre fiyat uygunluğu da sanırım ondan..  ben baya iyi yorum okuyunca cazip gelmişti pişman oldum..