Gönderen Konu: Evyap 3 İphone 11  (Okunma sayısı 5705 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayan

• Usta Kampanyacı
Ynt: Evyap 3 İphone 11
« Yanıtla #10 : 07 Nisan 2020, 10:40:29 »
ilk mesajdaki linkteki bilgiler yok şimdi :/ kampanya var mı yok mu belli değil?
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2020, 11:23:54 Gönderen: ayan »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 07 Nisan 2020, 12:43:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
ilk mesajdaki linkteki bilgiler yok şimdi :/ kampanya var mı yok mu belli değil?
Şu an öngörülen kampanyalar ya Eylüle ertelendi yada iptal oldu.Ama bu başlamıştı bi öğrenelim.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı porpor

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2020, 02:02:01 »
Bu çekilişle ilgili bilgi var mı? İptal veya erteleme geldi mi?

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2020, 23:22:03 »
Burda evyap cok buyuk uyanıklık yapti bence. Cunku kampanya 1 nisan baslangıçlı bakınız. Covid19 salgininda antibakteriyel sabun, kolonya vs satışı cok yuksek idi. Buyuk onlemler de mart ortasi baslamisti devlet eliyle, okullar vs kapanmisti. Cok ragbet olacagini biliyorlardi. Neye gore iptale gidildi peki, aciklamalari ne? Anlamis degilim. Bir iki haftalik satisla kar ettiler zaten, ediyorlar da. Yurt ici yurt disi tatil hediyesi veren sirketler bile, ya cekilis hakkini sakli tutup katilim no. Verip sonlandirdi kampanyayı ya da hediyeyi degistirdi, tv telefon vs seklinde. Cakallik, baska bir sey degil. Alisveris yaptigimizla kaldik. Ama ben hassasiyetime dikkat ediyorum, sectigim urunlerde evyap yok artik bundan sonra, muadilini alacagim.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 22 Nisan 2020, 00:23:30 »
yıllardan beri activex antibakteriyel sabun kullanırım ve indirime girince stoklarım.

a101 bim şok migros gibi marketlerde indirimi olur sürekli.

1 litresi 10 liranın altına düştüğü hatta 10 liralık alışverişe 6.95 e düştüğüde oluyordu sürekli .

600-650-700-750 ml bu gramajda olanları. migrostada 1 alana 1 bedava yada %50 indirim veriyordu her hangi bir activex ürününe arada bir.bende takip edip stok yapardım hep.

geçen evyap ın facebook sayfasına yazdım çok fırsatçı bir firmasınız diye. market market bedavaya verdiğiniz adeta almaları için sudan ucuza fiyata marketlere verip kampanya yaptığınız ürünleri şimdi 2-3 katı fiyata satıyorsunuz dedim.

işin ilginci piyasasayı takip etmeyen,bilinçli alışveriş yapmayan kesim var. b,r, cevap yazmış yıllardan beri alırım evyap ürünü diyor.bir anırmallik görmedim fiyatlarda bana link atarmısınız senin dediğin fiyattan satıldığına dair diyor. a101 bim şok migros gitmezmisin arkadaş sen hiç.

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı murakami

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 22 Nisan 2020, 14:37:38 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin bana çağrı merkezinin söylediğini ilettim, gayet emin cevap verdi. Birisi de çekiliş organizatorlerini arayabilir. İptal olmasa neden çekiliş linkini kaldırsınlar.
Cumhurbaskanligi siparişleri ile meşguller, evyapshop onlar için son sıradadır. Burada internetten satmaya ihtiyaçları yok ki. Kolonya ile activex satışlarına yetisemiyorlardir.

"Burada internetten satmaya ihtiyaçları yok ki" bununla ilgili bir sıkıntım yok zaten, benim bahsettiğim şu, kampanyayı zaten coronavirüs önlemleri sırasında başlatıyor, yine o dönemde pat diye kaldırıyor evyap . yaptığı kurnazlık. o bir kaç hafta içerisinde evimin altındaki marketten daha uyguna alacakken evyapshop aracılığıyla aldım. kampanya hakkımızı saklı tutmadan kampanyyaı kaldırıyor. böyle çakallıklarla uğraşmaya da mecalim yok açıkçası. sadece bir daha müşterisi olmam evyap ın eşe dosta aldırmam olur biter.

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #16 : 07 Mayıs 2020, 11:58:17 »
Forum bu kıyağımı da unutmasın, dh den sağlam arkadaştan aldım kodu. bende çalıştı.

EVY15 şu an için alt limitsiz 15 TL indirim kodu. Sonrası çözüp iptal edebilirler, neden derseniz arkadaşa kod geldiğinde hesapta 75 tl alt limit alışverişte oluyormuş. Denemiş 75 tl alt limit falan yok, oradan aldım bilgiyi.
50 tl altlimitli diyor