Gönderen Konu: Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler  (Okunma sayısı 8327 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı siboş14

• Yeni Kampanyacı
  • *
Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler
« : 30 Mart 2020, 00:30:40 »
Herkese selamlar, bildiğimiz gibi bu virüs sebebiyle dışarı bile çıkamazken, tabii ki firmalar yarışma ya da çekiliş yapmak gibi bir harekette bulunmuyorlar belki de kötü bir imaj çizmemek adına. Aslında özellikle bu dönemde evde kalmaya çalışan ya da bir şekilde hayatta kalmaya çalışan insanlara moral olması açısından bu tarz yarışmalar pozitif etki gösterebilir diye düşünüyorum. Önümüzdeki seneye bir seyahat yarışması eminim ki herkesi umutlandırır. Bu sebeple ben, daha önce yarışma yapmış büyük firmalara mesaj atmaya çalışıyorum sosyal medya üzerinden, bu dönemde bu tarz şeyler yapmaları herkes için olumlu olabilir diye. Öneri olarak paylaşmak istedim, belki benim gibi denemek isteyen olur.

Herkese sağlıklı günler dilerim, sevgiler!

Çevrimdışı düşler sokağı

• Usta Kampanyacı
Ynt: Bu Dönemde Yarışmalar-Çekilişler
« Yanıtla #1 : 30 Mart 2020, 15:59:40 »
😅😅

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2020, 17:07:13 »
Coca-Cola ve tüm markalarımızın reklamlarına Nisan ayından itibaren bir süre ara veriyoruz. Bu süreçte önceliğimiz, çalışanlarımızın ve toplumların güvende ve iyi durumda olduklarından emin olmak. Birlikte mücadele edersek, gerçekten de bir fark yaratabileceğimize inanıyoruz.

Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2020, 18:43:49 »
Ramazan ayı bereketi ile gelir inşallah. O yüzden her şeyden önce inşallah diyerek dilemek lazım.

Kehf Suresi - 23-24 . Ayet Tefsiri

وَلَا تَقُولَنَّ لِشَا۬يْءٍ اِنّ۪ي فَاعِلٌ ذٰلِكَ غَداًۙ ﴿٢٣﴾
اِلَّٓا اَنْ يَشَٓاءَ اللّٰهُۘ وَاذْكُرْ رَبَّكَ اِذَا نَس۪يتَ وَقُلْ عَسٰٓى اَنْ يَهْدِيَنِ رَبّ۪ي لِاَقْرَبَ مِنْ هٰذَا رَشَداً ﴿٢٤﴾

﴾23-24﴿ "Allah izin verirse" demeden hiçbir şey için, "Şu işi yarın yapacağım" deme! Unuttuğun takdirde rabbini an ve "Umarım rabbim bana, doğruya bundan daha yakın yolu gösterir" de.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche