Gönderen Konu: Altın  (Okunma sayısı 53186 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
Ynt: Altın
« Yanıtla #20 : 28 Şubat 2020, 08:49:44 »
teşekkürler. Daha önce Şinasi Uluere gittik. Hiç uygun değil.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #21 : 28 Şubat 2020, 10:20:12 »
altın geçen yaz 310 liraya kadar çıktı o zaman yaylada olduğum için tatilimi bölmedim altın almadım şehre dönüp. sonra altın 3-4 ay içinde sonbahara doğru 270 ın altına kadar düştü. anneme aldım yüklü halde. düşmesini bekledim düştü aldım.

dedim bundan sonra daha düşmez yükselir ve yükseldi şuan 330 seviyelerine geliyor. lakin bu eşik ya kırılacak ya böyle devam edecek çok aşırı yükselmez tahminimce.

düşme ihtimali daha yüksek.düşse bile 300 seviyelerinin altına düşmeyeceğini düşünüyorum.

altında çıkış ivmesinide düşüş ivmesinide iyi tahmin etmek lazım. biraz daha birazcık daha düşsün diye bekleyip yükselme trendine yakalanmamak lazım.

yazın 310 lira iken gram altın ben bundan haberim yoktu bu kadar yükseldiğini.yayladan adana ya gelince 290 civarlarında seyrediyordu.uzun süre bu seyirde kalmış sonra düşüş trendine tekrar girince dedim. 270 olsun alayım. hatta 268 e kadar düştü ama cumartesi pazara denk geldiği için alamadım yanılmıyorsam. baktım pazartesi 269 hemen aldım.zaten 270 e düşsün alayıp diye niyetlenmiştim.

altın uzun vade yatırımı. kısa vade için altın alınmaz ve yüklü biriktirecekseniz bu işe girin.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 28 Şubat 2020, 10:22:52 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
altın geçen yaz 310 liraya kadar çıktı o zaman yaylada olduğum için tatilimi bölmedim altın almadım şehre dönüp. sonra altın 3-4 ay içinde sonbahara doğru 270 ın altına kadar düştü. anneme aldım yüklü halde. düşmesini bekledim düştü aldım.

dedim bundan sonra daha düşmez yükselir ve yükseldi şuan 330 seviyelerine geliyor. lakin bu eşik ya kırılacak ya böyle devam edecek çok aşırı yükselmez tahminimce.

düşme ihtimali daha yüksek.düşse bile 300 seviyelerinin altına düşmeyeceğini düşünüyorum.

altında çıkış ivmesinide düşüş ivmesinide iyi tahmin etmek lazım. biraz daha birazcık daha düşsün diye bekleyip yükselme trendine yakalanmamak lazım.

yazın 310 lira iken gram altın ben bundan haberim yoktu bu kadar yükseldiğini.yayladan adana ya gelince 290 civarlarında seyrediyordu.uzun süre bu seyirde kalmış sonra düşüş trendine tekrar girince dedim. 270 olsun alayım. hatta 268 e kadar düştü ama cumartesi pazara denk geldiği için alamadım yanılmıyorsam. baktım pazartesi 269 hemen aldım.zaten 270 e düşsün alayıp diye niyetlenmiştim.

altın uzun vade yatırımı. kısa vade için altın alınmaz ve yüklü biriktirecekseniz bu işe girin.

bu kural aslında döviz piyasası için de geçerli. Bir malı ucuzken almak çok önemli nasıl eve bir ihtiyacı alırken ucuzken denk getirmeye çalışıyorsak altın gümüş döviz için de bu geçerli. Ben de 300 seviyesine düşerse almayı düşünüyorum ama umarım böyle derken 340-350 leri görmez

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #23 : 28 Şubat 2020, 10:59:43 »
mart ayında gram altının 350 olabileceğini düşünüyorum. Ytd

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #24 : 28 Şubat 2020, 13:18:20 »
Altın fiyatını etkileyen 2 unsur var
1) dolar fiyatı
2) dünya genelinde altına olan talep miktarı

Bu ikisinin birden artacağını ya da en azından biri azalırken diğerinin daha fazla artacağını düşünüyorsanız şimdiden altın almak mantıklı.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 01 Mart 2020, 10:02:16 »
gram altın 217 lira oldu. 10 lira birden geriledi. yukardaki tahminim gibi düşerse 300 lira seviyelerine düşebilir.ben yakın vadede yükseleceğini düşünmüyorum.tabii ülkede anormal siyasi,savaş,afet durumları olmazsa
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı kampanyacı45

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 05 Mart 2020, 08:16:25 »
Corona vs hikaye. Piyasadaki büyük oyuncular nasıl davranırsa ona göre şekilleniyor.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 08 Mart 2020, 13:14:37 »
altın 310 seviyelerine düşmeden yüklü miktar alınmaz şu sıralar. 3-5 gram ayda alacaksan belki alırsın. ama daha fazlası riskli. altının düşmesi yüksek ihtimal. ha düşmezsede öyle çok üst seviyelere çıkacağını sanmıyorum. yıl sonuna kadar 330-350 seviyelerinde seyreder en yüksek oranla.birazda abartarak rakam verdim.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #28 : 13 Mart 2020, 21:34:33 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
altın 310 seviyelerine düşmeden yüklü miktar alınmaz şu sıralar. 3-5 gram ayda alacaksan belki alırsın. ama daha fazlası riskli. altının düşmesi yüksek ihtimal. ha düşmezsede öyle çok üst seviyelere çıkacağını sanmıyorum. yıl sonuna kadar 330-350 seviyelerinde seyreder en yüksek oranla.birazda abartarak rakam verdim.

tahmin ettiğim gibi 310 seviyelerine düştü altın. 309 şuan da. ben dahada düşecek diye düşünüyorum. heleki 300 seviyelerine gelirse alım fırsatıdır kaçırmayın.

Çevrimdışı sahaneyedili

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #29 : 13 Mart 2020, 21:48:20 »
dolar çıkarsa altın iner derler ama hiç belli olmaz bu Corona salgını ortamında, fırlayadabilir
bu önümüzde hafta pazartesi çok heyecanlı, o zaman belli olur altının durumu