Gönderen Konu: Altın  (Okunma sayısı 54352 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
Ynt: Altın
« Yanıtla #90 : 21 Aralık 2021, 12:31:34 »
Altın, döviz yerle bir oldu bakalım ilerleyen süreç ne olacak?
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #91 : 21 Aralık 2021, 20:39:52 »
Bu arada başka bir tavsiye vereyim. Sakın Olaki Gram Altın Yatırımı Yaparken Bankaya Yatırmayın.

Yaşadıkça tecrübe ettim bende. Serbest Piyasada ve Ambalajlı Gram altın alımında Alış ve Satış arasındaki fark en fazla 1-2 liradır. çeyrek altında 5-7 lira.

ama bankaya gram altın yatırınca aradaki alış satış varkı şuan 50 liraya yakın ( elli lira )

üstelik bankada 2-3 defa denk geldi panoda doğru rakamları yazmıyorlar.doğru rakamı hesap cüzdanında yada işlem yaparken öğreniyorsun.bu doğru rakamda var olandanda yukarı oluyor hep.

kuveyt turk te bunları yaşadım ben. en iyisi tam altın,gram altın-çeyrek altın gibi altınları güvenli yerde saklamak.

bankaya yatırmak,bankadan hesap açmak pekte akıllıca ve karlı değilmiş. biz yılın 4 ayı yaylaya gidiyoruz diye bankaya yatırdım hep.hırsızlık olmasın diye.

gerçi askeri bölge ve kameralar var ama insan yinede çekiniyor.

fikir vermek açısından size söyledim gram altın bankaya yatırmak karlı ve mantıklı bir hareket değil
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2021, 20:46:20 Gönderen: eyefive »
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #92 : 22 Aralık 2021, 09:13:30 »
Altın gidişat ne olacak bakalım?
 Nietzche

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #93 : 22 Aralık 2021, 09:47:01 »
22 Aralık
Gram Altın
Alış 710.8101
Satış  716.9153
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #94 : 22 Aralık 2021, 14:12:36 »
Altın gidişat ne olacak bakalım?

çıkacak yükselecek durmaz burada. bunlar suni inişler. ocakta bu seviyede kalsın alım fırsatıdır.
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #95 : 23 Aralık 2021, 13:17:04 »
23 Aralık
Gram Altın
Alış 622.9472
Satış 628.2232
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #96 : 23 Aralık 2021, 19:08:29 »
600 liranın altına düşerse alım fırsatıdır.600 liranında altına düşmesini bekliyorum. gönül isterki 500 liranın altına düşsün temmuz ağustos ayı seviyelerine insin.işte ozaman tamda uzun vadede 2 katına yakın yada daha fazla bir kar elde edilmiş olacak.

seneye bu zamanlar suni çıkışlar inişler değilde kalıcı olarak 800-1000 seviyelerini görüp 1000 lira ve yukarısının suni artışlarına bu sefer şahit olacağız gibi.

250 gram altını 1000 liradan bozdursak 250 bin liramız olurdu. 250 bin lirayı 600 liradan gram altına çevirsek kaçgram altınımız olurdu ve kaç lira kazancımız olurdu türk lirası. matematiği olan biris hesaplarsa sevinirim.matematim 1 bile değildi sıfırdı  :D

toplama çıkarma tarzı basit şeyler en fazla yapabildiğim matematik işlemi  ;D

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #97 : 23 Aralık 2021, 19:11:52 »
250 gram bozdurup 415 gram alırdık :)
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #98 : 23 Aralık 2021, 19:19:35 »

eminmisin ciddimi.süper bir oranmış.1 kilo altını olan desene milyonerler arasına giren zenginlerden olurdu  :D

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
« Yanıtla #99 : 26 Aralık 2021, 21:57:39 »
AYNISINI bende yaptım. :))