Gönderen Konu: Altın  (Okunma sayısı 53151 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı OTELCi

• Usta Kampanyacı
  • ''Use, what you have ; Do, what you can"
Ynt: Altın
« Yanıtla #100 : 26 Aralık 2021, 21:58:47 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Bu başlıkta yazanların çıktısını alıp; saklamak lazım.Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin böyle bir tahmin daha önce görmedim.TEBRİK EDERİM KARDEŞİM....

sağolasın bende senin mis süt ile alakalı verdiğin bilgileri hep uyguluyorum anlatıyorum etrafıma  :D sendin demi o peynircilik yapan bir ara.yanlış anımsamıyorum umarım  ;D
Aynen kardeşim.Hala şarküteri işletiyorum. Faydalı olabildiysek ne mutlu bize...

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #101 : 27 Aralık 2021, 08:06:32 »
27 Aralık
Gram Altın
Alış 656.2634
Satış 661.9005
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #102 : 28 Aralık 2021, 09:48:45 »
28 Aralık
Gram Altın
Alış 687.1549
Satış 693.0782
Gezginnerede Güncel kültür sanat haberleri ücretsiz etkinlikleri yeni mekanları sizin icin paylasır. Sanattan hayattan haberiniz olsun.

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #103 : 31 Aralık 2021, 15:41:10 »
31 Aralık
Gram Altın
Alış 784.3996
Satış 791.1242

Çevrimdışı hitex

• Usta Kampanyacı
    • Gezginnerede
« Yanıtla #104 : 05 Ocak 2022, 11:34:44 »
5 Ocak
Gram Altın
Alış 778.6051
Satış 785.5334

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #105 : 12 Ocak 2022, 18:27:52 »
altın 2 haftaya yakındır 750-800 bandında.artık burdan dip bir inme olmaz.yani 600-700 felan olmaz.

hafif hafif yükselip 1000 lira  seviyesine tekrardan çıkacaktır. en alt dip fiyat 900-950 lira olur gibime geliyor

bu nisan mayıs haziran ayı gibi yaz başına kadarda sürebilir. şubat ayındada görebilir bu tabloyu

3 ileri 1 geri, 4 ileri 2 geri, 5 ileri 1 geri vs... şeklinde artıp inecektir. böyle böyle kendini 20 aralık öncesi 19 aralıktaki gibi yeni bir volkan patlasına hazırlayacaktır.

2022 kasım aralık sonu altın fiyatı tahminim 1.300-1.1500 arası bir rakam.

DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #106 : 13 Ocak 2022, 13:35:06 »
Bekleyip görelim.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #107 : 17 Ocak 2022, 08:08:57 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin araba konusunda ne düşünüyorsun bu konuda da görüşlerini duymak isterim.
 Nietzche

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #108 : 17 Ocak 2022, 21:19:54 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin araba konusunda ne düşünüyorsun bu konuda da görüşlerini duymak isterim.

ehliyetim bile yok.arabaya heves etmedim hiç  ;D araba konusunda bir bilgim yok ama bu yaşıma kadar bu kadar arabaların pahalı olduğunu görmedim.

2 sene önce 2O bin lira civarı olan doblo şimdi 100 bin civarı. tofaş şahin dediğimiz komuşumuzun 10 bin liralık arabası 50 bin liradan fazla.

eski model arabası olan varsa satsın bir daha böyle fiyatlar bulunmaz diyorum.

yeni model şu fiyatlardan alınmaz bence beklenmeli. piyasalar normale dönecektir ama dediğim gibi ne zaman döner bilemem araba konusunda hiç uzman değilim  ;)
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #109 : 18 Ocak 2022, 08:39:24 »

ehliyetim bile yok.arabaya heves etmedim hiç  ;D araba konusunda bir bilgim yok ama bu yaşıma kadar bu kadar arabaların pahalı olduğunu görmedim.

2 sene önce 2O bin lira civarı olan doblo şimdi 100 bin civarı. tofaş şahin dediğimiz komuşumuzun 10 bin liralık arabası 50 bin liradan fazla.

eski model arabası olan varsa satsın bir daha böyle fiyatlar bulunmaz diyorum.

yeni model şu fiyatlardan alınmaz bence beklenmeli. piyasalar normale dönecektir ama dediğim gibi ne zaman döner bilemem araba konusunda hiç uzman değilim  ;)

Değerlendirmelerin gayet yerinde araba konusunda bir atak yapasım var ama korkuyorum dip aşağı olursa diye.Yoksa alıp satmak gibi bir derdim yok.
 Nietzche