Gönderen Konu: Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Çekilişi  (Okunma sayısı 5549 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gulem61

• Usta Kampanyacı
Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Çekilişi
« : 09 Ocak 2020, 23:06:30 »
10 kişiye, 5.600,00 Euro değerinde 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Gezisi

Bu kampanya Pepsi Cola Servis ve Dağıtım Ltd. Şti. (“Pepsi”) tarafından Milli Piyango idaresi’nin 07.11.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.10397 sayılı izni ile Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. (“Mucize Tanıtım”) tarafından düzenlenmektedir.
10.01.2020 (SAAT: 00.01) – 10.04.2020 (SAAT: 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde UEFA Champions League kampanyalı Pepsi kutu 250ml, kutu 330ml, Pet şişe 1Lt, Pepsi Max kutu 250ml, kutu 330ml, Pet şişe 1Lt, Pet şişe 1.25Lt ürünlerinin gümüş veya siyah açma halkaları ve beyaz kapakları altındaki şifreyi ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin üzerinden kampanya formunu eksiksiz olarak dolduran katılımcılar, her şifre için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaktır.
Katılımcılardan 10 kişiye, 5.600,00 Euro değerinde 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Final Maçı Gezi Programı (“Gezi Programı”) hediye edilecektir. Gezi Programı, 30.05.2020 tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak UEFA Şampiyonlar Ligi 2020 final maçı için çift kişilik gümüş bilet kategorisinden giriş bileti ve İstanbul’da 3 veya 4 yıldızlı bir otelde 2 gece 3 günlük çift kişilik odada konaklamadan oluşmaktadır. Transferler, İstanbul’a gidiş-geliş ulaşım, vizeler, vergiler ve kişisel harcamalar gibi masraflar Gezi Programı’na dahil değildir, bu masraflar talihlilere aittir.
Gezi Programı ikramiyesi talihli dışında başkası tarafından kullanılamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez. Çekiliş sonucu belirlenecek talihlilerin, seyahate gitmeden önce veya seyahat sırasında kendilerinden kaynaklanan herhangi bir sebepten dolayı, (uçağı kaçırması, sağlık sebepleri, kaza vs.) seyahate katılamamasından dolayı Pepsi ve Mucize Tanıtım sorumlu tutulamaz.
Çekiliş 14.04.2020 tarihinde saat 09:30’da Mucize Tanıtım’ın Atakent Mah. 221 sk. Rota Office No:3A D: 29 K.Çekmece/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 15.04.2020 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacaktır.
30.04.2020 tarihine kadar başvurmayan asil talihlilere ve 15.05.2020 tarihine kadar başvurmayan yedek talihliere ikramiyeleri verilmez.
Tüm katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Aynı şifre ile yapılan mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır.
İkramiye tesliminde şifreli gümüş veya siyah açma halkaları ve beyaz kapağın ibrazı zorunludur.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan, tebliğ yerine geçecektir.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Pepsi ve Pepsi’nin dahil olduğu şirketler grubu bünyesinde yer alan grup şirketleri çalışanları, Roket Works Teknoloji Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. ve Mucize Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri teslim edilmez.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 09 Ocak 2020, 23:07:57 Gönderen: gulem61 »

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Pepsi UEFA Şampiyonlar Ligi Çekilişi
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2020, 23:41:01 »
Yurt dışı olsaydı kasardım baya.Ama şu durumda eser katılım yeterli benim için.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2020, 08:39:46 »

vergisi 7,5 milyar eder farkındasındır umarım :)

2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2020, 09:07:14 »

Vize felanda hariç diyor.Bana gelmez.Biliyon ben Maçın ilk 10 dksından sonra stada girip ilk yarıda sıkılan adamım.Öyle maç bitsinde stad boşalsında fotoğraf çektireyim diyenlerden değilim.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı lBaDOkeil

• Deneyimli Kampanyacı
  • KurTrade
    • ByBit
« Yanıtla #4 : 10 Ocak 2020, 09:58:18 »

Vize felanda hariç diyor.Bana gelmez.Biliyon ben Maçın ilk 10 dksından sonra stada girip ilk yarıda sıkılan adamım.Öyle maç bitsinde stad boşalsında fotoğraf çektireyim diyenlerden değilim.
Bize diyor galiba foto filan ?
2012 Thailand
2013 New York
2014 Las Vegas

Kripto Borsası

Çevrimdışı anvil

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Ocak 2020, 10:24:06 »

Bize diyor galiba foto filan ?
ama tam posterlik foto olmadı mı  :D

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
« Yanıtla #6 : 10 Ocak 2020, 10:38:28 »
Bu masraflar biz İstanbul'da yaşayanlar içinde mi geçerli. :)
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı muratgıda

• Deneyimli Kampanyacı
  • Çıkmaz demeyin sonucta çıkıyor. (12081986-milliyet
« Yanıtla #7 : 10 Ocak 2020, 11:42:42 »
Kutularda ne görseli varmıs

Çevrimdışı qqarkan

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #8 : 10 Ocak 2020, 19:47:58 »
Vergi  7,200 civarı cıkıyor o günki döviz kuruna göre saçma sapan bi ödül
bla bla bla

Çevrimdışı hayta44

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2020, 12:41:36 »
vergisi dediğiniz gibi 7000 tl civarı . Pepsi yurt dışında yapacağı kampanyayı sanırım türkiye de açmış. bilet fiyatlarından haberim yok ama bu fiyatı neye göre belirlemişler anlayamadım. otel desen 3-4 yıldız diyor. yani ahım şahım bir yer değil. yolu ve sair masrafları da karşılamıyor. ben bir şey anlamadım. tecrubeli arkadaşların bildiği bir şey varsa aydınlatırsa sevinirim.