Gönderen Konu: Travala - ilk konaklamada 50 USD geri veren otel rezervasyon sitesi  (Okunma sayısı 9972 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Geçen ay başındaki konaklamamız için İnternette indirim ararken yeni bir siteye denk geldim, Sitenin ismi Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin. com/
100 USD değerindeki ilk rezervasyonuzdan sonra hesabınıza bir sonraki konaklamanızda kullanabileceğiniz 50 USD değerinde coin yüklüyor.

Bu coin'lerin piyasa değeri artıp azalabiliyor. Ben bu konaklamayı yaparak 50 USD değerinde coin kazandım, 50 USD 1 ayda 60 USD oldu (dün 53 USD idi, yükselip alçalıyor). Eşimin kazandığı con'leri başka bir konaklama için harcadık, bu da demek oluyor ki sistem çalışıyor.

Ayrıca booking sitesi ile ortak çalışıyorlar(mış).

Eğer yakın zamanda bir konaklama yapacaksanız bir deneyin derim, referanslı link için lütfen mesaj atın.

Sevgiler

« Son Düzenleme: 21 Aralık 2019, 09:49:32 Gönderen: gkymrc »
Lütfen takip :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gkymrc

• Usta Kampanyacı
    • Kokla Dünyayı
Bugün itibariyle 1 adet Travala coin'i 3,30 USD değere ulaştı. Ben bu konuyu açtığımda ise ortalama olarak 0,15 USD değerindeydiler. Turizmin yeniden eski ritmine dönmesiyle beraber değerinin çok daha artacağını düşünüyor bu işi bilenler.

Ve artık referanslı linkle sadece 25 dolar değerinde AVA coin veriyorlar. Yine de hala değerlendirilebilir. Aklınızda bulunsun
Lütfen takip :)
referans linklerim Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin