Diğer > Kampanya Şikayet

Anadolujet Mağduriyeti

(1/3) > >>

admin:
Mart ayında, Haziran ayı için 3 kişilik sabah gidip akşam dönüş bileti aldım. 1 Ay sonra (bugün) gelen sms ile uçuşumun iptal edilip bir sonraki uçuşa alındığı bilgisi geldi. Buna göre aynı uçak ile gidip yarım saat sonra dönmem gerekiyor.
Çağrı merkezini arayıp gidiş biletini iptal edip parayı iade edin diyorum. Dönüş biletiniz olduğu için dönüşü gerçekleştirdikten sonra aramanız gerekir diyorlar.
Hem hizmet alamıyorum hem 3 ay para sizde kalacak saçma değil mi diyorum. Evet haklısınız diyorlar.
Gidiş biletini 1 ay önce Pegasus'tan alsam daha ucuza alabilecekken bir de pahalıya bilet almak zorunda kaldım.

Buradan kendilerine sevgilerimi yolluyorum....

diazem:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinMart ayında, Haziran ayı için 3 kişilik sabah gidip akşam dönüş bileti aldım. 1 Ay sonra (bugün) gelen sms ile uçuşumun iptal edilip bir sonraki uçuşa alındığı bilgisi geldi. Buna göre aynı uçak ile gidip yarım saat sonra dönmem gerekiyor.
Çağrı merkezini arayıp gidiş biletini iptal edip parayı iade edin diyorum. Dönüş biletiniz olduğu için dönüşü gerçekleştirdikten sonra aramanız gerekir diyorlar.
Hem hizmet alamıyorum hem 3 ay para sizde kalacak saçma değil mi diyorum. Evet haklısınız diyorlar.
Gidiş biletini 1 ay önce Pegasus'tan alsam daha ucuza alabilecekken bir de pahalıya bilet almak zorunda kaldım.

Buradan kendilerine sevgilerimi yolluyorum....

--- Alıntı sonu ---
bunun için adamlardan tazminat alabiliyorsun bildiğim.Öyle dava felan açmaya da gerek yoktu ssanki

admin:
Tüketici hakem heyeti ve cimer'e yazdım şimdi.
Bakalım ne sonuç çıkacak

klewx:
şimdi çok yerde böyle hem suçlu hem güçlü
bu tutarsız hareketleri thh ciddi bir şekilde
ele alır bence saatlerce uğraşıp bir sipariş
oluşturuyoruz biri bir sebepten çıkıp çok
kolay olmuyor diyebiliyor söylemesi kolay
migrosta, carrefour ev teslim de çok oluyor
ben bu durumlarda indirim haklarını puan
olarak karta istiyorum ama hep olumsuz
geri dönüşler oluyor oysa bir telafi sunulmalı,

lonelycocuq:
Benim de başıma aynı olay geldi.Mart ayında bilet almıştim gidiş-dönüş.Fakat dönüş biletim İstanbuldan memlekete 1Haziranda dönüş yapacaktım bugün sms ve mail  geldi 1 gün ertelenmiş Haziran 2ye diye .Biraz araştırdım yolcu hakları ve tazminatı ..Konaklama hakkımız var ..100 euro da tazminat hakkı :)) henüz nasıl başvuracağım bende bilmiyorum yoğunluktan bakamadım

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git