Diğer > Kampanya Şikayet

Üniversite öğrencileri DİKKAT!

<< < (2/2)

sakaryazede:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinBenim de geç haberim oldu; cayma hakkı geçmiş şu an maalesef

--- Alıntı sonu ---
Bu süre içinde cayma hakkınızı kullanmak istediğinize dair belge olmalı. Yada tanık.

Benim davam 2016 da idi. O dönemde ürün bedelinden ötürü Fatih'teki il tüketici hakem heyetine başvurdum. İhtarneme çektiğime dair belgelerimi verdim. Ürün ayıplı olduğuna dair servis formu istediler. Yoktu, o nedenle Vatan Bilgisayar savunma yapmamasına rağmen ben haksız bulundum.

15 gün içinde tüketici mahkemesine başvurdum. Kendi dilekçe ile başlattım işlemlerimi. Tüketici Derneklerinden bir avukat kardeşten yardım istedim. 2500 TL ücret istediler. Ben de araştırıp kendim dosya takiplerimi yaptım. Karşı davalı avukatları usülden bozmak istese de yine bu cihazdan başka mağdur arkadaş yardımıyla bilirkişiye gitmeden kazandım davayı.

Bence diğer mağdurlarla irtibata geçsin yeğeniniz. Mutlaka bir çıkış yolu bulunur, en kötü savcılığa hep beraber nitelikli dolandırıcılık başlığı ile hep beraber dava açabilirler. Zira şikayetler çok fazla, tercümeler saçmasapan diyorlar. Bildiğiniz kağıt yığını satmış bu kişiler.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git