Gönderen Konu: TENA Lady Maxi Night  (Okunma sayısı 1903 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı S.Yılmaz

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: TENA Lady Maxi Night
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2010, 12:05:39 »
Ve çok da saygısızsınız, aranıza yeni gelmiş birine böyle mi davranılır. Açıkçası sizleri kınadım. Ben hiçbir yerde böyle tersine cevaplar yazan üyeler görmedim. Ayıp çok ayıp gerçekten. Sizlere sadece fikir belirttim. Şu yaptığınıza bakın, yaşlarınızın küçüklüğüne veriyorum. Daha büyüyeceksiniz belli.
Asıl Nerdeyse siz döveceksiniz bu nedir böyle
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2010, 12:10:35 Gönderen: S.Yılmaz »

Çevrimdışı S.Yılmaz

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2010, 12:27:27 »

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
onu konuyu açan arkadaşa söyleyeceksin. insanlık yapıp açıklamada bulunduk suçlu olduk hayret birşey ya. 2 tane mesaj yazmış gelmiş kafa tutuyor.

Bu cümlenin neresinde dövmeye yönelik bir ibare görüyorsunuz

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
onu konuyu açan arkadaşa söyleyeceksin. insanlık yapıp açıklamada bulunduk suçlu olduk hayret birşey ya. 2 tane mesaj yazmış gelmiş kafa tutuyor.

bir de bu cümleyi okuyun.

Hararetlenip celallenmesini gerektirecek birşey yazmadım ben. ama bgamzelinin bu yazısına kim olsa celallenirdi.

Çevrimdışı Hayalkuzum

• Forum Moderatörü
  • Usta Kampanyacı
  • Hayatımın dönüm noktası
« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2010, 12:31:26 »
beni tanımadan konuşma olur mu? Bu forumda şimdiye kadar kimsenin kalbini kırmadım ben. Benim yazdığım yazının altına o şekilde yorum yapmak senin suçun. Uzatmıyorum ve önceki mesajlarımı siliyorum. Sende silsen iyi olur.

Çevrimdışı kartanesi00

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #13 : 26 Ocak 2010, 12:34:56 »
evet bende yanılıp girdim  :-\  sadece ingiltere için yazıyor  >:(  benimde ingilizcem yok ama google arama motorunu indirirseniz o sizin için ceviriyor ingilizce türkce diye bilmeyenlere büyük kolaylık ;D