Gönderen Konu: Açtığım Konular  (Okunma sayısı 3775 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı deli_kovboy

• Yeni Kampanyacı
  • *
Açtığım Konular
« : 25 Aralık 2009, 22:54:45 »
Kim Siliyor yaw açtığım konuları bari siliyorsunuz özel mesajla silme sebebini söyleyinde bilelim.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Açtığım Konular
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2009, 22:58:56 »
Konularınızı silen ben değilim ancak , eğerki açtığınız konular daha önceden açılmış ise , büyük harfle yazılmış ise yada konsepte uyguun değilse forumumuzda silinir.

Lütfen konu açmadan önce ara butonundan konunun açılıp açılmadığını kontrol edelim..
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2009, 23:05:19 »
bu konuda bende biraz dertliyim kuralları gayet iyi biliyorum ve uyguluyorum geçenlerde bir konu açtım yarım saat sonra silindi herşeyi uygundu ama yine de üstünde durmadım
ama bi kaç gün sonra benim silinen konum başkası tarafından herşeyi aynı olarak açıldı silinmedi de zaten dediğim gibi silinmesini gerektirecek bişey de yoktu tıpkı benim açtığım gibiydi
ben de o konuya msj olarak yazdım ama kim sildiyse üstüne bile alınmadı bi msj atabilirdi
bilmiyorum artık daha da konuşmak istemiyorum  o günden beri konu açmıyorum nasıl olsa biri açar zaten bana ne gerek var :'( :'( :'(
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı Beyondparadise

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Aralık 2009, 23:24:00 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
bu konuda bende biraz dertliyim kuralları gayet iyi biliyorum ve uyguluyorum geçenlerde bir konu açtım yarım saat sonra silindi herşeyi uygundu ama yine de üstünde durmadım
ama bi kaç gün sonra benim silinen konum başkası tarafından herşeyi aynı olarak açıldı silinmedi de zaten dediğim gibi silinmesini gerektirecek bişey de yoktu tıpkı benim açtığım gibiydi
ben de o konuya msj olarak yazdım ama kim sildiyse üstüne bile alınmadı bi msj atabilirdi
bilmiyorum artık daha da konuşmak istemiyorum  o günden beri konu açmıyorum nasıl olsa biri açar zaten bana ne gerek var :'( :'( :'(

Güdürdün beni ya küsmüş ressmen  ;D

Arkadaşlar açılan gereksiz konuları silmezsek forum ne hal alır tahmin edebiliyorsunuzdur sanırım

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2009, 23:32:28 »
seni naptırdığımı anlayamadım  :D
ama ben silinince neden silindi demedim başkası aynı konuyu açınca madem silinecek bişeydi o niye silinmedi dedim
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Aralık 2009, 23:34:14 »
seni naptırdığımı anlayamadım  :D
ama ben silinince neden silindi demedim başkası aynı konuyu açınca madem silinecek bişeydi o niye silinmedi dedim

Ya bizde insanız :D Maalesef herkonuyu takip edemiyoruz o yüzdenden aynı konular açıldığında sizden bekliyoruz moda bildir seçneğini.Ancak o şekilde sizler sayesinde yapıyoruz bir çoğunu..

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #6 : 25 Aralık 2009, 23:35:42 »
ay yine anlatamadım ki
ben açtığım  da öyle bi konu yoktu hemen silindi bikaç gün sonra aynı şekilde başkası açtı silinmedi yani eş zamanlarda açılmadı öyle bir karışıklık olacağını sanmıyorum
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Aralık 2009, 23:37:52 »
ay yine anlatamadım ki
ben açtığım  da öyle bi konu yoktu hemen silindi bikaç gün sonra aynı şekilde başkası açtı silinmedi yani eş zamanlarda açılmadı öyle bir karışıklık olacağını sanmıyorum

Pardon o zaman :)

Çevrimdışı gülmerşen

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #8 : 25 Aralık 2009, 23:38:52 »
ya öyle alınmadım pek ama yine de kim yaptıysa yakıştıramadım çok ayıp hiç şık bir hareket değil  :o :o :o :o
O şimdi Aşık  ♥♥♥♥♥

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #9 : 25 Aralık 2009, 23:58:08 »
Genelde tekrar açılan bir konu haber verilmeden silinir. Bunun için lütfen hesap sormayın çünkü herkese tek tek haber vermek mümkün olmuyor. Ancak farklı bir sebeple silinirse o zaman haber vermeye özen gösteriyoruz.

asiceylan, senin konunun silinme sebebini bilmiyorum. Bahsettiğin konu linkini bana yollayabilirmisin. Bi inceleyeylim.

Kimsenin kırılmasını istemeyiz ama böyle hesap sorar gibi konuaçarsanız o zaman pekte sıcak yaklaşmayız. deli_kovboy size söyleyeceğim tek şey konu açarken arama fonksiyonunu kullanarak var olup olmadığını kontrol edin. Konularınızla ilgili raporlar zaten açık olan bir konu olduğu yönünde. Doğal olarakta moderatörümüz görevini yapmış.