Gönderen Konu: ismob fuar fırsatları istanbullara özel yataş ve işbir yatak  (Okunma sayısı 538 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı inaysa

• Usta Kampanyacı
İşbir Yatak Kasabası, İSMOB fuarında büyük ilgi görmeye devam ediyor. Kadraja İşbir Kasabası’nı veya müzik grubumuzu alarak selfie çekin, Instagram'da #isbirkasabasi hashtagiyle paylaşın; paylaşım yapan 10 şanslı kişiden biri olun, İşbir Yatak’tan sürpriz ödül kazanın! Yatak uzmanından benzersiz fırsatı kaçırmayın!
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Yataş'tan yatak kazandıran yarışma!
10 - 15 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Mobilya Fuarı'na gelin, Smart Match uygulamamızı deneyin, Yataş yataklarının rahatlığını test ederken fotoğrafınızı çekelim, Yatak ödüllü yarışmamıza katılma şansını yakalayın.
#BenimYatagimYatas #ismob #ismob2017
Oyun bitince; şahta, piyonda aynı kutuya konur.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
Konuyla ilgili değil arkadaşlar sadece bilgi olarak ekleyeyim. Beylikdüzü, Büyükçekmece civarı arkadaşlar fuarın bitimine 2-3 gün kala fuara gelen teşhir mobilyaları satıyorlar. Evinize nakliyeye genelde karışmıyorlar ve çok uyguna satış yapıyorlar.  Yani son gün kapanışta fuar alanından siz gidip alıyorsunuz. Organize edebilirseniz kaliteli mobilyaları çok uyguna alabilirsiniz.

Sektöre yakın işyer kartvizitiniz olursa yeterli, bir de öğrenci belgenizle girebiliyordunuz sanırım. Öğrenci kimliğini net hatırlayamıyorum, ben kartvizitimle ücretsiz girmiştim.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.

Çevrimdışı emk87

• Forum Moderatörü
  • Hero Member
  • şansım daim olsun inşallah =) aminnnn
İnternetten baktıgımda ben ucretsiz davetiye veriliyor.

Çevrimdışı sakaryazede

• Usta Kampanyacı
  • BAY İSTATİSTİK
İnternetten baktıgımda ben ucretsiz davetiye veriliyor.
Geçen yıl evlilik nedeniyle eşimle gittiğimizde öncesinde araştırmış ama ücretsiz davetiye bulamamıştım. Bu yıl başlamış olabilir.
Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olma.