Gönderen Konu: 5. Geleneksel Paylaş Kazan Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu  (Okunma sayısı 3695 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı diazem

• Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: 5. Geleneksel Paylaş Kazan Kampanyamızın Kazananları Belli Oldu
« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2016, 03:02:36 »
Diazem hanım :). Ve tanımak birbirimizi :)

Rahatadamı şu anda forumdan ban yemiş durumda.Çekilişte çıkmasından dolayı admin tarafından sosyal medya hesaplarından kendisine ulaşılmayançalışıyordu en son.

Polemik niyetinde değilim.Ne tanışmışlığım var nede başka bir şey.Tek bir merhabam dahi yok ne adını bilirim ne vs sini.Ne hakkında kötü bir düşüncem ne de iyi düşüncem olabilir.
Kuzu büyüsün görürsünüz siz...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2016, 11:27:56 »
Konu başlığına tarih yazma konusu ile ilgili olarak, forumu daha kolay bir hale getirmek için böyle bir kural koyduk ancak pek alışkanlık oluşmadığı için mecburen bu kuralı kaldırmak zorunda kaldık.

Rahatadamı ile ilgili olarak, forumdan uzaklaştırıldı ancak çekilişte kendisine hediye çıktığı için hediyeyi almaya hak kazandı. Böyle bir durumda hiç kimsenin hakkına girmek istemem. O yüzden kendisine mail attım. Ayın 12'sine kadar cevap gelmezse hakkını kaybedecek.
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #12 : 07 Temmuz 2016, 03:07:48 »
verme hediyesini gariban birine verin ben tespit ettim twitter facebook hep aynı nickle kazanıyor bana ana avrat küfür etti yok mardinliymiş ögrenciymiş son 1 yılda en az 50 ödül kazandı telefon bilet tv vs hep aynı ajans düzenlemiş hepde bu kazanmış verme buna vicdanınla tart ondan sonra ne yaparsan yap 1 ay oldu turkcell twitterdan telefonu kazandı bu forumda yazdı ben tabi muhalefet ettim diazem savundu onu adam bana küfür etmeye başlayıncada konuyu sildi sonrada siz sahte hesaplarla kazanamadınız çamur atmayın diyordu diazem bakın yapmayın böyle deyin kardeşim göster bana kronolojik tek tek en az 10 kazandıgı ödül size raporu sunayım benim tek facebook hesabım var hileyle işim olmaz koçoglu yada ogureller de degilim ve sen bunca şey yazılmış adam ban yemiş hediyesini vericem diyorsun duyarlı olalım kimse kimseyi kırmasın ama üçkagıt yapanlarıda göklere yükseltmeyelim hayırlı bayramlar

Çevrimdışı Zeytinyagliyer

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #13 : 07 Temmuz 2016, 10:10:34 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
verme hediyesini gariban birine verin ben tespit ettim twitter facebook hep aynı nickle kazanıyor bana ana avrat küfür etti yok mardinliymiş ögrenciymiş son 1 yılda en az 50 ödül kazandı telefon bilet tv vs hep aynı ajans düzenlemiş hepde bu kazanmış verme buna vicdanınla tart ondan sonra ne yaparsan yap 1 ay oldu turkcell twitterdan telefonu kazandı bu forumda yazdı ben tabi muhalefet ettim diazem savundu onu adam bana küfür etmeye başlayıncada konuyu sildi sonrada siz sahte hesaplarla kazanamadınız çamur atmayın diyordu diazem bakın yapmayın böyle deyin kardeşim göster bana kronolojik tek tek en az 10 kazandıgı ödül size raporu sunayım benim tek facebook hesabım var hileyle işim olmaz koçoglu yada ogureller de degilim ve sen bunca şey yazılmış adam ban yemiş hediyesini vericem diyorsun duyarlı olalım kimse kimseyi kırmasın ama üçkagıt yapanlarıda göklere yükseltmeyelim hayırlı bayramlar

Gordugum kadarıyla sizin baya kuyruk aciniz var insanları ancak kiskanirsiniz ben rahatadamini tanıyorum dediklerinin hepsi doğrudur.
Odulu gariban birine vereceksek işi gücü insanlara çamur atmak olan gariban birine verelim.
O gün o alttan aldıkça sizin tahrik edişlerinizi de unutmadık.
Gruba katkınız da ileti sayinizla belli oluyor. RAHATADAMİ bu forumda sizden daha emektar zaten dediğiniz suçlamaları yapmış biri olsa foruma katkıda bulunmak gibi bir işi olmaz hediyelerini kazanır devam eder. Yazık size çok acıdım

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 07 Temmuz 2016, 13:36:47 »
maşallah bazı arkadaşlar bayram bile olsa ağız dalaşı peşinde.ramazandan çıkmamıza biraz enerji kaybetmemize rağmen arkadaşlarımızın gücü kuvveti yerinde.
bayram bugün arkadaşlar kavga etmeyelim sevmesek de birbirimizi.konuyu kilitlersek eğer, arkadaşlar da rahat bir bayram geçirir inşallah :) :)

Çevrimdışı kömürcüismail

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #15 : 07 Temmuz 2016, 17:28:16 »
zeytinyaglıyer

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #16 : 07 Temmuz 2016, 19:34:12 »
maşallah bazı arkadaşlar bayram bile olsa ağız dalaşı peşinde.ramazandan çıkmamıza biraz enerji kaybetmemize rağmen arkadaşlarımızın gücü kuvveti yerinde.
bayram bugün arkadaşlar kavga etmeyelim sevmesek de birbirimizi.konuyu kilitlersek eğer, arkadaşlar da rahat bir bayram geçirir inşallah :) :)

şeker ikramı varmı geleyim mi:=)
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı 3333iga

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #17 : 07 Temmuz 2016, 21:29:52 »

şeker ikramı varmı geleyim mi:=)
sen gel yeterki şekerin lokumun lafı olmaz.çay bile yaparım hemşehrime.

Çevrimdışı DURU41

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 07 Temmuz 2016, 22:37:13 »
tebrıkler arkadaşlar
"Ben Mevla'dan isterim. Verirse yüceliğidir, vermezse imtihanımdır."

- Şems-i Tebrizi

Çevrimdışı ofluheal

• Acemi Kampanyacı
  • **
    • OfluHeal
« Yanıtla #19 : 12 Temmuz 2016, 17:40:47 »
Konu başlığına tarih yazma konusu ile ilgili olarak, forumu daha kolay bir hale getirmek için böyle bir kural koyduk ancak pek alışkanlık oluşmadığı için mecburen bu kuralı kaldırmak zorunda kaldık.

Rahatadamı ile ilgili olarak, forumdan uzaklaştırıldı ancak çekilişte kendisine hediye çıktığı için hediyeyi almaya hak kazandı. Böyle bir durumda hiç kimsenin hakkına girmek istemem. O yüzden kendisine mail attım. Ayın 12'sine kadar cevap gelmezse hakkını kaybedecek.
Kullanıcıya ulaşabildiniz mi?