Gönderen Konu: Adl-Acil Dizayn Lazım  (Okunma sayısı 2500 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı !sumak!

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 2961
 • Şans Lazım Şans:)
Adl-Acil Dizayn Lazım
« : 04 Aralık 2009, 13:10:04 »
Duyduk Duymadık Demeyin Genç Kızların Yeni Moda İkonu adl'ye A'cil D'izayn L'azım
Genç kızlara en iyi eteği,jeanı,pantolonu ben tasarlarım ,kimse benim üzerime gömlek,bluz yapamaz,hele bir t-shirt tasarlarım ki genç kızlar üzerinden çıkarmak istemez diyorsanız ,buyrun katılın!


Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

GENEL KOŞULLAR:
1.
Yarışmaya T.C. vatandaşı olan ve yarışma duyurusu yapıldığı tarihte Türkiye’deki üniversitelerde eğitim görmekte olan ön lisans, lisans ve lisansüstü öğrenciler ile lise ve dengi okullarda okuyan lise öğrencileri kişisel olarak katılabilirler. 18 yaşından küçük katılımcılar yarışmaya velileri tarafından imzalanmış ve noterde tasdik edilmiş yazılı izin ile katılabilirler.
2.
Yarışmacılar, her iki kategoride de (ürün tasarım, desen tasarım) çizimleri için ayrı rumuz belirterek diledikleri sayıda çizim ile yarışmaya katılabilirler.
3.
Çizimler daha önce hiçbir yerde kullanılmamış, ödül almamış, kopya edilmemiş ve özgün olmalıdır. Benzer ya da alıntı olduğu belirlenen çizimler yarışma dışı kalacak olup, bu durumun başta tespit edilememesi ve böyle bir tasarımın adL tarafından kullanılması halinde, adL aleyhine doğmuş-doğacak tüm zararlar tasarım sahibi katılımcı tarafından tazmin edilecektir.
4.
Teknik koşullara uygun olmayan çizimler değerlendirmeye alınmayacaktır.
5.
Her iki kategorinin oylaması ayrı ayrı yapılacaktır.
6.
Ödül kazanan tasarımların uygulanması ve üretimi durumunda proje sahiplerine ayrıca bir ücret ödenmez. Bu tasarımların FSEK(“Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu”) kapsamında tüm mali ve mülkiyet hakları süre, yer ve muhteva bakımından sınırsız olmak kaydıyla münhasıran adL’ye devir ve temlik edilmiş sayılır. Ayrıca ödül kazanan tasarım sahibi öğrenci, isminin ve/veya rumuzunun tüm ürün ve ambalaj kataloglarında yayınlanmasına şimdiden muvafakat etmiştir.
7.
Ödül kazanamayan yapıtlardan firma tarafından uygun görülenler, tasarım sahiplerinin de kabul etmesi halinde 250 TL tasarım ücreti ödemek suretiyle FSEK’den doğan tüm telif ve mali hakları ile birlikte satın alacaktır.
8.
Ödül kazanamayan ancak başka bir firma tarafından talep edilen tasarımların öncelik hakkı yarışmanın sonuçlanmasından itibaren bir ay süresince, adL’ye aittir. adL’nin satın almaması durumunda tasarım sahibi, projeyi talep eden firma ile anlaşma yapabilir.
9.
adL, teknik koşullar nedeniyle gerekli gördüğü takdirde tasarım sahiplerinin tasarımlarında değişiklik yapılmasını talep edebilir.
10.
Yarışmaya 1.maddede belirtilen kişiler haricinde kalanlar, adL ve Adil Işık bünyesinde çalışanlar, firmanın hizmet aldığı reklam ve organizasyon şirketlerinde çalışanlar ile çalışanların birinci dereceden yakınları katılamazlar.
11.
Yarışmanın her iki kategorisi için de geçerli olacak şekilde, 01 Şubat 2010 tarihine kadar 30 tasarımın altında katılım olması durumunda yarışmanın o kategorisi iptal edilecektir. İptal edilen kategoride adL, uygun gördüğü tasarımları, tasarım sahiplerinin de kabul etmesi halinde 250 TL tasarım ücreti ödemek suretiyle FSEK’den doğan tüm telif ve mali hakları ile birlikte devir alabilir.
12.
Bir önceki sene, yarışmada birinci olan tasarım sahipleri ertesi sene aynı kategoride yarışmaya katılamazlar.
13.
Katılımcılar yarışmaya katılmakla tüm yarışma koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

Çevrimdışı lille

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 6
Ynt: Adl-Acil Dizayn Lazım
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2009, 14:26:37 »
aynı sitede kelime avı oyunu var
oyunu bitiren her 250.kişiye 200 tl lik hediye çeki veriliyor

Çevrimdışı wisellite

 • Usta Kampanyacı
 • *****
 • İleti: 567
Ynt: Adl-Acil Dizayn Lazım
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2009, 23:52:37 »
kelime avı süperdir  ;)

Çevrimdışı lille

 • Yeni Kampanyacı
 • *
 • İleti: 6
Ynt: Adl-Acil Dizayn Lazım
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2009, 13:34:10 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
kelime avı süperdir  ;)
nasıl yani ne demek istedin

Çevrimdışı varife

 • Acemi Kampanyacı
 • **
 • İleti: 148
Ynt: Adl-Acil Dizayn Lazım
« Yanıtla #4 : 08 Aralık 2009, 20:53:36 »
arkadaşlar kazananlar kasım listesi var sitede... kampanya devam ediyor mu hala???
face'de bende varım artıkkk--------------
                                                         I
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin <-----I