Gönderen Konu: Tivibu Umre Hediyeli Soru  (Okunma sayısı 12379 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vekil_talip

• Yeni Kampanyacı
  • *
Ynt: Tivibu Umre Hediyeli Soru
« Yanıtla #10 : 13 Haziran 2016, 11:55:18 »
KAYANIN ÜZERİNE YAPILMIŞ ALTIN KUBBELİ YAPI ?
BEN KUBBET-ÜS-SAHRA DİYE BULDUM AMA
« Son Düzenleme: 13 Haziran 2016, 12:40:29 Gönderen: vekil_talip »

Çevrimdışı ysr86

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #11 : 13 Haziran 2016, 12:03:29 »
Kubbetü’s-Sahra

Çevrimdışı sanko86

• Usta Kampanyacı
  • Şükürler olsun....
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2016, 14:25:39 »
13.06.2016 - Kubbetüs Sahra’nın üzerindeki alem hangi ülkeye aittir?

cevabı bulamadım.
Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.
 Nietzche

Çevrimdışı gungem

• Usta Kampanyacı
  • Şanssızım Bu Sıralar :(
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2016, 15:19:19 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

cevabı bulamadım.
2013 te tika tarafından yenilenmiş
Türkiye diye buldum ben
Ahhh! Nerde o eski kampanyalar....

Çevrimdışı thesaw

• Deneyimli Kampanyacı
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2016, 15:26:48 »

cevabı bulamadım.

İslam dünyasının önemli üç büyük mescidinden biri olan Mescid-i Aksa’nın Hareminde yer alan Kubbetü’s Sahra’nın Aleminin altın kaplaması Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı tarafından yenilendi.

TİKA’nın katkılarıyla, Kubbetüs Sahra’nın Aleminin eski güzelliğine kavuşması için Kudüs’te çalışmalarda bulunan İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Yüksel Dede’nin hazırladığı rapor doğrultusunda, İtalya’dan altın varaklar ve diğer kimyasal malzemeler temin edildi.

Söz konusu projenin uygulaması için Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul Konzervasyon Merkezinden tarihi objeleri koruma alanında görevli iki uzman Kudüs’te görevlendirildi. Uzmanlar tarafından söz konusu rapor doğrultusunda temin edilen malzemelerle başarılı bir çalışma gerçekleştirilerek, 5 Mayıs 2013 tarihi itibariyle Kubbetüs Sahranın Alemi TİKA’nın katkılarıyla eski güzelliğine kavuşturuldu.

Tarihi ve kültürel mirasın korunması ve sahip çıkılması konusunda birçok başarılı projeler ortaya koyan TİKA, İslam dünyasının en kutsal üç mekanından biri olan Mescid-i Aksa’nın Haremi içerisinde yer alan eserlere sahip çıkma hususundaki başarılı faaliyetlerine böylece bir yenisini daha ekledi.

Türkiye TİKA aracılığla yenilemiş anladığım
Aliexpress bedava deneme, jeton kazanma kupon kullanma.

Çevrimdışı sevda29

• Yeni Kampanyacı
  • *
« Yanıtla #15 : 14 Haziran 2016, 16:30:22 »
CEVAP NE YAZACAZ TİKA TARAFINDAN

Çevrimdışı leyla2518

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #16 : 14 Haziran 2016, 22:55:14 »
soru değişmiş galiba
ekleyebilirsiniz
kampanya sonuçlarında ola ki adıma rastlarsanız haberverebilirmisiniz

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 14 Haziran 2016, 23:12:22 »
14.06.2016 - 5 vakit namazın müjde olarak verildiği Kubbetüs Sahra’nın olduğu, Mescidi Aksa hareminde gerçekleşen büyük mucizenin adı nedir?

Ben Miraç olarak buldum ama hiç emin değilim bana güvenmeyin :)

Çevrimdışı joyucel

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #18 : 15 Haziran 2016, 09:41:00 »
bunun katılım koşulları nerede bilen var mı ben bulamadım.

Bu kampanya TTNET A.Ş. tarafından MPİ’nin 13.06.2016 tarih ve 58259698-255.01.02/1528-4998 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir.

14.06.2016 SAAT: 00:01 – 04.07.2016 SAAT:23:59 tarihleri arasında, Türkiye genelinde TTNET A.Ş. (Markası Türk Telekom’dur.)’ye ait Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesinin kullanımını arttırmak ve TİVİBU ile ilgili güncellemelerden tüketicileri haberdar etmek amacı ile TİVİBU RAMAZAN TV (ücretsiz) kanalında yayınlanacak iftar öncesi programı içerisinde her gün farklı konularda yönlendirilecek 1 adet sorunun cevabını doğru yanlış fark etmeksizin ad-soyad, adres ve telefon bilgileri ile birlikte Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin (ücretsiz) internet sitesinde açılan forma giriş yapanlara her gün için 1 çekiliş hakkı verilecektir.(Kampanyaya katılım günlük 1 toplamda 21 çekiliş hakkı ile sınırlı olup web sitesi her gün güncellenmektedir) Talihliler, 19.07.2016 tarihinde 19 Mayıs Cad. UBM Plaza (Hedef toplantı salonu) No.37 KAT:5 Fulya-Şişli/ İSTANBUL adresinde saat 10:00 ‘de noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 5 kişi 9.620,00TL değerinde Umre Seyahati (01 Mart - 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında otellerin doluluk durumuna göre, 5* otellerde ,2 kişilik odada, 6 gece 7 gün(oda kahvaltı) konaklama ve gidiş+dönüş ekonomi sınıf uçak bileti + transfer sağlanacaktır. Seyahat talihli dahil 2 kişilik olup, İstanbul'da başlayıp İstanbul'da sona erecektir. İstanbul’a kadar olan ulaşım vize+pasaport işlemleri ve masrafları, yurtdışı çıkış harcı ve şahsi harcamalar talihliye aittir. İlgili organizasyon kapsamında 45 yaş altı hanımlar “mahremsiz (birinci derece erkek akraba)” olarak umre ziyareti yapamazlar) kazanacaktır. Kazanan talihli, 22.07.2016 tarihli Star Gazetesinde ilan edilecektir. Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Kampanyaya Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin internet sitesinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Seyahat ikramiyesi talihliden başkası tarafından kullanılamaz, devredilemez ve nakde çevrilemez. TTNET A.Ş.ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizm.LTD.ŞTİ. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamayacaklardır. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
« Son Düzenleme: 15 Haziran 2016, 09:44:26 Gönderen: joyucel »
Yüce Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin. Aç gözlülükten uzak etsin.

ozcartman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 15 Haziran 2016, 22:04:14 »
soru değişmiş 'Mescid-i Aksa' buldum ama yine bana güvenmeyin