Diğer > Görüş ve Öneriler

foruma katkıda bulunun mesajıda neymiş

<< < (2/4) > >>

hsncnc:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinTek kriter mesaj sayısı değil. Başka üyeler tarafından suistimal edilmemesi için detay veremiyorum. Ancak orada yazdığı gibi foruma katkı sağlamış olmanız gerekiyor

--- Alıntı sonu ---

Aynı şey link paylaşmak için de geçerli galiba değil mi?

detective:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyani forum içerisinde birşeyler paylaşın. Mesaj ileti konu vs vs

--- Alıntı sonu ---

Konu açamıyoruz sadece gönderilere yorum yapabiliyoruz benim anladığım kadarıyla

hicazfasli:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyani forum içerisinde birşeyler paylaşın. Mesaj ileti konu vs vs

--- Alıntı sonu ---

Konu açamıyoruz sadece gönderilere yorum yapabiliyoruz benim anladığım kadarıyla

--- Alıntı sonu ---

Siz konu açmayı deneyin bakalım,moderatörlerimiz gereken düzenlemeyi yapacaklardır.

detective:
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyani forum içerisinde birşeyler paylaşın. Mesaj ileti konu vs vs

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Siz konu açmayı deneyin bakalım,moderatörlerimiz gereken düzenlemeyi yapacaklardır.

--- Alıntı sonu ---

Deniyorum ama olmuyor biraz katkıda bulunun diye mesaj çıkıyor yapamadım  :(

hicazfasli:
Biraz gönderilere uygun katkı sağlabilirseniz ilerleyen zamanda konu ekleme fırsatı elde edebilirsiniz.

quote author=detective link=topic=111931.msg1181946#msg1181946 date=1494238774]
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapinyani forum içerisinde birşeyler paylaşın. Mesaj ileti konu vs vs

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı sonu ---

Deniyorum ama olmuyor biraz katkıda bulunun diye mesaj çıkıyor yapamadım  :(
[/quote]

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git