Gönderen Konu: Mtv - Kumbara  (Okunma sayısı 89363 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SüsLü

• Ziyaretçi
Ynt: Mtv - Kumbara
« Yanıtla #840 : 04 Temmuz 2010, 02:29:20 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
paralarım nolacak  :'( kaç gün uğraşmıştım ya  :-[

bu geçici bir veda..site tasarımı ile ilgileniliyor..çok yakında "Mtv Türkiye" yeni yüzüyle yayında olacak..Puanlarımıza da herhangi bir aksama olmadan kaldığımız yerden devam edeceğiz inşallah .. :)
sen öyle diyorsan öyledir  :) umarım yeni cicilerde eklerler.bana gelen şapka ve diğerleri çok kaliteliydi

Çevrimdışı conglomera

• Usta Kampanyacı
  • Boş zaman yoktur boşa geçen zaman vardır.
« Yanıtla #841 : 05 Temmuz 2010, 14:30:17 »
bence silinmeli puanlar tüm hediyeleri ilk 10 alıyor diğerlerine sans tanınmıyordu. 50 60bin puanda nasıl yapılıyorsa tıklayarak, pek inandırıcı gelmiyor bana. saatte 100 civarı puan yapılıyordu aralıksız tıklayarak yada sayfa yenileyerek günde 2400 edet ki 50 60 bin için 1 ay yemeden içmeden tıklamak lazım.

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #842 : 05 Temmuz 2010, 14:33:08 »
bence silinmeli puanlar tüm hediyeleri ilk 10 alıyor diğerlerine sans tanınmıyordu. 50 60bin puanda nasıl yapılıyorsa tıklayarak, pek inandırıcı gelmiyor bana. saatte 100 civarı puan yapılıyordu aralıksız tıklayarak yada sayfa yenileyerek günde 2400 edet ki 50 60 bin için 1 ay yemeden içmeden tıklamak lazım.

1 ay yemeden içmeden yapanlar var valla. Bu nasıl bi azimdir, bu ne kazanma hırsıdır bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :D
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı tozpembe79

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #843 : 05 Temmuz 2010, 14:59:00 »
benim de puanlarım gitti  :(  hımmmmmmmmmm geri gelecekmiş devrim öyle diyor  ;D ;D ;D

Çevrimdışı Scorpion

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #844 : 05 Temmuz 2010, 15:54:44 »
Mtv Türkiyedeki anlaşmazlık sona ererse site yeni yüzüyle yayına girer
Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz, bırakın dostlarınız sizi geçsin... La Rochefoucauld

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #845 : 05 Temmuz 2010, 18:40:25 »
Top 10 listesinde bende varım..Top 10 'daki bir iki isim hariç üyelerin hepsinin kayıt tarihine bakınız..herkes  2 yılda anca biriktiriyor ve ürünlerin hepsini alacaksınız diye bir kaide yok..çoğu da almıyordı zaten..farklı isimler elbette var illegal yollarla 2 günde yüksek sayılara ulaşan..bu ayrı bir konu..;)

Mtv Türkiyede puanlar silinmeyecek..Yakında da açılacaktır..;)
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...

Çevrimdışı emirtalha

• Usta Kampanyacı
    • Reklam-Tanıtım
« Yanıtla #846 : 12 Ekim 2010, 14:52:54 »
Top 10 listesinde bende varım..Top 10 'daki bir iki isim hariç üyelerin hepsinin kayıt tarihine bakınız..herkes  2 yılda anca biriktiriyor ve ürünlerin hepsini alacaksınız diye bir kaide yok..çoğu da almıyordı zaten..farklı isimler elbette var illegal yollarla 2 günde yüksek sayılara ulaşan..bu ayrı bir konu..;)

Mtv Türkiyede puanlar silinmeyecek..Yakında da açılacaktır..;)

MTV ne zaman açılacak açılsın artık
Kampanya & Reklamların Sanal MerkeziLinkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı janeozlem

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #847 : 12 Ekim 2010, 15:16:41 »
uff evet

Çevrimdışı devrim1986

• Usta Kampanyacı
  • P.S. ✿ I Love You..✿
« Yanıtla #848 : 13 Ekim 2010, 21:57:29 »
Mahkeme süreci o kadar yavaş ki açılması çok zaman aldı hala herkes tüm sanatçı fanları beklemede ..umarım her şey yoluna girer..
Dünyalar kadar değil aşklarım kadarsın...