Gönderen Konu: Kitap Hediyeli Yarışma! (20 Şubat)  (Okunma sayısı 754 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı memosami

• Usta Kampanyacı
Kitap Hediyeli Yarışma! (20 Şubat)
« : 05 Ocak 2016, 22:10:41 »
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Ödüller:
Gabriel Garcia Marquez – Yüzyıllık Yalnızlık

Franz Kafka – Dava

Mario Levi – Bir Şehre Gidememek

*Ödüller kazanan üç kişiye rastgele yollanacaktır ve kargo ücreti tarafımızdan ödenecektir.

Kazanan 3 kişi nasıl belirlenecek?

Katılım süresi boyunca yarışmaya katılım hakkı kazanan kişilere bir numara atanacak ve bu numara yarışmacıya bildirilecek. Yarışma son bulduktan sonra r10.net çekiliş aracı kullanılarak kazanan üç kişi ve yedek üç kişi belirlenecek. Çekiliş ekran kayıt cihazıyla kaydedilerek video halinde youtube yüklenecek.

Kazanan yarışmacılar nasıl duyurulacak?

Etkinliğin kazananları zbam.org facebook sayfası, twitter sayfası ve bu başlık altında duyurulacaktır. Zbam.org sosyal medya hesaplarını takip etmeniz önerilir. 

Twitter       Facebook

Yarışmaya katılım şartları neler?

Blogunuza yarışmayı tanıtan bir tanıtım yazısı yazmanız gerekmektedir.
Yazının başlığını istediğiniz gibi atabilirsiniz, ancak yazınız tamamen özgün olmalıdır. Yazının ilk bölümünde yarışma ve ödülleri hakkında kısa bir bilgi vermeniz gerekmektedir. Tanıtım yazınız en az 200 kelime olmak zorundadır. Ayrıca yazı içerisinde en az 2 tane Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin’a giden tıklanabilir ve herkese açık bir link yer almalıdır.

Örnek tanıtım yazısı: Eklenecektir.

Tanıtım yazınızın sonuna aşağıdaki notla beraber linki eklemeniz gerekmektedir.
Not: Yarışma hakkında detaylı bilgi almak ve yarışmaya katılmak için : Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
Yazmış olduğunuz tanıtım yazısını blogunuzun facebook sayfasında ( sayfanız yoksa kişisel facebook profilinizde herkese açık bir şekilde ) veya twitter sayfanızda #HediyeKitap hashtagı ile beraber paylaşmalısınız.
Blogunuzun en az 2 aydır yayında olması gerekmektedir. Sadece bu yarışma için oluşturulan paravan bloglar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
Başvurunuzun geçerli olması için sosyal medya paylaşımlarınızın linklerini yazı linkiniz ve iletişim bilgilerinizle beraber Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin adresine e-posta atmalısınız.
Katılımcıların Türkiye’de bulunmaları gerekmektedir.