Gönderen Konu: Üç ayrı etkinlik için davetiye kazanma şansı/ 26 Kasım  (Okunma sayısı 1516 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ormes

• Usta Kampanyacı
  • Facebook-İnstagram-Twitter = @brkdvnc
 Arkadaşını bugunbugece.com'a üye yapan ve e-posta gönderme sırası şanslı rakamlara denk gelen 15 kişiye birbirinden değerli üç etkinliğin davetiyelerini veriyoruz.

arkadaşını bugunbugece.com'a üye yap
arkadaşının ve kendinin kullanıcı adını
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir 'a e-postayla gönder
adını soyadını yazmayı unutma
şanslı sıralamaya gir, davetiyeyi kap!

1., 8., 15., 22., 29. kişiye: 19 Kasım 2009 - 20.00
Ferhan Şensoy :: Fername - Ortaoyuncular - Çift kişilik davetiye

9., 18, 27., 36., 45. kişiye: 20 Kasım 2009 - 21.00
Kıraç Konseri – Bostancı Gösteri Merkezi – Tek kişilik davetiye

13., 26., 39., 52., 65. kişiye: 26 Kasım 2009 - 20.00
Ferhan Şensoy :: Ferhangi Şeyler – Ortaoyuncular – Çift kişilik davetiye

Katılım Koşulları

* Kampanyaya bugunbugece.com üyeleri katılabilir.
    * Katılım için en az bir arkadaşını, kampanyanın başlama tarihinden sonraki bir zamanda, bugunbugece.com sitesine üye olmaya ikna etmek gerekir.
    * Kendi adını, soyadını, bugunbugece.com kullanıcı adını ve siteye yeni üye olan arkadaşının kullanıcı adını, yukarıdaki e-posta adresine gönderen
      1., 8., 15., 22., 29. kişi: 19 Kasım 2009 - 20.00 - Ferhan Şensoy :: Fername - Ortaoyuncular - Çift kişilik davetiye
      9., 18, 27., 36., 45. kişi: 20 Kasım 2009 - 21.00 - Kıraç Konseri – Bostancı Gösteri Merkezi – Tek kişilik davetiye
      13., 26., 39., 52., 65. kişi: 26 Kasım 2009 - 20.00 - Ferhan Şensoy :: Ferhangi Şeyler – Ortaoyuncular – Çift kişilik davetiye
      kazanır.

* Kampanya 26 Kasım 2009 Cuma günü saat 12:00'ye kadar geçerlidir.
    * Kampanya konusu davetiyeler, yukarıda sayılan etkinlikler için geçerlidir.
    * Davetiyeler ücretsizdir, parayla satılmaz.
    * Davetiyeler, kazananların e-posta adreslerine bildirilecek şekilde kullanılacaktır.
    * bugunbugece.com işbu kampanya ve/veya oyunla ilgili doğabilecek aksaklıklardan sorumlu tutulamaz ve uygun gördüğünde kampanya koşullarını değiştirme, iptal etme hakkını saklı tutar.
    * Kampanyaya katılmak için e-posta gönderenler bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2009, 12:19:16 Gönderen: erteb »
Katılmazsan kazanamazsın..
İnstagram'dan takip ederseniz sevinirim. Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
Ynt: Üç ayrı etkinlik için davetiye kazanma şansı
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2009, 01:07:19 »
tesekkürler konuyu açan arkadaşa. o kadar da tiyatro istemiştim. çıka çıka kıraç konseri çıktı  >:( kıraçı sevmediğimemi yanayım konserin bostancıda olmasına mı ;D nasıl gitcez bakalım.

Çevrimdışı boramir

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2009, 02:54:13 »
gloom4u sen bir ofis gecesi rüyasınada gittin dimi

Çevrimdışı gloom4u

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2009, 09:03:50 »
gloom4u sen bir ofis gecesi rüyasınada gittin dimi

evet  ;D  ben pek sevmem zaten. kardeşim çok istiyordu.ama gidemiyoruz..sanırım sonunda banada geldi domuz gribi . bugunbugeceyi aradım dedim ben gelemiyorum. devredilmiyormuş.devredilse burdan verecektim:( dedim o zaman baska birisine verin.mailleri kontrol etmekte fayda var :)

Not: sanırım grip dün gece gencturkcell Yeni Ay galasında bulaştı etrafta öksüren 10larca insan vardı :(
« Son Düzenleme: 20 Kasım 2009, 09:25:20 Gönderen: gloom4u »