Gönderen Konu: heryerden eli boş dönmekden sıkıldım  (Okunma sayısı 5592 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

medilayn

• Ziyaretçi
Ynt: heryerden eli boş dönmekden sıkıldım
« Yanıtla #20 : 13 Kasım 2009, 13:56:00 »
nil öncelikle kısmet herşey yani sen ne kadar uğraşırsan uğraş boşa çıkar.Herkesin kazanamadığı dönemler vardır herkes hergün birşeyler kazanamıyor kazanıyorsa da nasibinde vardır.Üzülme bak seninle aynı anda yarışmaya giren arkaşlarda kazanamadı mesela tek senin başında değil ve ben 1 hafta sabah.com.tr geceli gündüzlü tıkladım ama nasipte olmayınca olmuyor yani sen en azından kendini yorup kazanamayanlardan değilsin bu durumda benim isyan etmem gerekir  ;D ama ne yapıyoruzzz morelimizi bozmuyoruzzzzzz  ;D
ve her kampanyaya devamm ediyoruzz.hem kampanyadan ziyade biz arkadaşların burada bizim için burdasın illaki hediye kazanmak için girmediğini biliyorum :)üzülme  :)

Çevrimdışı emrederki

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #21 : 13 Kasım 2009, 13:59:26 »
şans olayı işte, olmuyorsa bırak gitsin , uğraştığına değmez

Çevrimdışı sükunet

• Usta Kampanyacı
  • Rüzgar esti ;)
« Yanıtla #22 : 13 Kasım 2009, 19:22:09 »
üzme kendini canım.
hepimizin oluyo durgun dönemleri...an geliyor hiç bir kampanyaya girmek istemiyoruz..nasip işte nasibimizde varsa kazanırız :)

Çevrimdışı araZ87

• Acemi Kampanyacı
  • **
« Yanıtla #23 : 13 Kasım 2009, 20:18:29 »
bencede arkadaşım dönem dönem atlatırsın bu durumu baya bir durgunluğunun sonrası inşaallah birden çoğalıverir hediyelerin :)
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
oy vermek isterseniz dileğime sizden tek ricam şu linke ufak bir dokunuş :) ve eğer beğenirseniz onaylam

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #24 : 14 Kasım 2009, 00:34:07 »
sagolun arkadaslar bana verdıgınız destek verdıgınız moral bile yeterli geldi iş bundan sonra sansm doner ;D

Çevrimdışı hako65

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #25 : 14 Kasım 2009, 19:40:13 »
nil sende yaz doğumlumusun ben yaz doğumluyum genelde mayıs  haziran temmuz ayları daha şanslı oluyorum sanki :)

bu dönemde kışın doğanlar daha şanslı bence yada bana öyle geliyo ;D
Devam eden kampanyalarımıza beklerim:)

Çevrimdışı firuzeyno10

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #26 : 14 Kasım 2009, 20:43:26 »
umudunnu kaybetme canım .bazen hepimize oluyor.ama bazende şans dönüyor ve arka arkaya kazanılıyor.ben hiç unutmuyorum gecen sene bir ay butun kazanan listesınde adım vardı hemen hemen ama sonra 2 ay falan bir durakladım.sans.işte umarım açılır senın nasıbınde bir an önce ;)

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #27 : 14 Kasım 2009, 23:59:20 »
nil sende yaz doğumlumusun ben yaz doğumluyum genelde mayıs  haziran temmuz ayları daha şanslı oluyorum sanki :)

bu dönemde kışın doğanlar daha şanslı bence yada bana öyle geliyo ;D

evet dogru olabılır hiç o yönünü düsünmedim haklı olabılırsın  bencede sankı yazın daha cok kazandım ben bi an once yaz geldin inş aclı bahtımız ;D
umudunnu kaybetme canım .bazen hepimize oluyor.ama bazende şans dönüyor ve arka arkaya kazanılıyor.ben hiç unutmuyorum gecen sene bir ay butun kazanan listesınde adım vardı hemen hemen ama sonra 2 ay falan bir durakladım.sans.işte umarım açılır senın nasıbınde bir an önce ;)

aynen dedıgın gıbı bırde kazandıkca kazanma sevki artıyordu her kempanyaya katılmak istiyordum