Gönderen Konu: İzdivaçta Beğenilmeyen Adamın İsyanı :)  (Okunma sayısı 5468 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ezel59

• Usta Kampanyacı
  • eski türk filmlerine hayran bahtsız kampanyacı..
Ynt: İzdivaçta Beğenilmeyen Adamın İsyanı :)
« Yanıtla #20 : 13 Kasım 2009, 00:09:26 »
valla ben  en çok kadınların "erkek beni taşıyabilmeli" lafında şaşkınlığımı gizleyemiyorum yahu ne var taşıyamayacak ingiltere kraliçesi misin, insanların kendini bu kadar üstün görmeleri enteresan..

Çevrimdışı burcu84

• Usta Kampanyacı
    • Renkli Bahçem
« Yanıtla #21 : 13 Kasım 2009, 00:20:45 »
bide kendi okumamış oluyo çalışmak istemiyo kendine güveni yok  ama adamda herşey olsun istiyo çalışsın beni taşısınnn kendine güveni olsunn ... daha sen kendine bakamıyonn elalemden mi medet umuyonnn allaa allaa sinir ediyo bu programlar beniiii  >:( >:(
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı nil1299

• Usta Kampanyacı
« Yanıtla #22 : 13 Kasım 2009, 00:33:06 »
ben bu tur programları hiç izlemem reyting ugruna insanlarla dalga geciyorlar oraya katılanlarıda hiç normal gormuyorum aynen bu karede oldugu gibi normal insan zaten oraya cıkıpda evlenmek istemez hepside koca insanlar bu progralar olmasaymıs dedelerım ninelerim 7 den 70 herkez bekar yada dul kalcakmıs :D

Çevrimdışı sükunet

• Usta Kampanyacı
  • Rüzgar esti ;)
« Yanıtla #23 : 13 Kasım 2009, 20:03:04 »
abboooow ne çirkef kadınmış yahuuu... :o
kendi sankim çok matah bişiymiş gibi adamı yerden yere vuruyo...

belliki adamada kahvehanede vermişler gazı vermişler gazı yollamışlar programa ibrahim tatlısese benziyon diye. ;D

demari

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 13 Kasım 2009, 20:30:28 »
bana sanki bu kadin daha once dende bu adamla tanisiyormus gibi geldi, paravn acilir acilmaz benimle dalgami geciyorsun demeye basladi