Gönderen Konu: Kampanyalardan Hediye Kazanmak İsteyenlerin Bilmesi 7 Gereken Şey  (Okunma sayısı 5065 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
:)

Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin
------>Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin

Çevrimdışı balca

• Usta Kampanyacı
  • ömer ali-meltem hazan
    • blogum:=)))
asla yuksekten ucmadım...oyle cok buyuk hedıyelerım de bır ıkı oldu...kucuk hedıyeler benı sevındırdı vallahı...haaa bolcana da paylastım ve paylasıyorum...Paylastıkca da arttı..

Oraya bır madde de ben ekleyeyım

HAZIR OL! DUNYA DA KAZIK YERSIN

:D :D :D :D :D :D
Linkleri görmeye yetkiniz yok. Kayit olun veya giris yapin tıklasanız yeter

Çevrimdışı klewx

• Usta Kampanyacı
kampanyalardan hediye kazanmak isteyenlere geçmişte kaçırdıkları iki güzel kampanyayı da
buradan ben hatırlayayım çikolata ülker hediyeler süper!!  21 aralık 1989 3 adet kare ve ya
baton ülker çikolata çeşitlerinin ambalajını p.k 30 aksaray-istanbul adresine gönderen 10.000
kişiye dünya haritası ve ya uzay motifli duvar saati çekilişle hediye,
ve ikinci kampanya pril hediye pazarı 7 mayıs 1986 pril etiketindeki kuponu zarfa yapıştırıp p.k 954
sirkeci-istanbul adresine gönderenlere çekilişle;
3 westinghouse buzdolabı
33 paşabahçe porselen yemek takımı
133 seb fritöz
13.333 adet pril önlüğü
bir aptala verilecek en güzel cevap susmaktır,

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
Eskiden kupon toplatıp zarfla gönderme olayı çok zahmetliydi. Öyle olunca da katılım az oluyordu.

Çevrimdışı sevdammm

• Usta Kampanyacı
ama herkesin şansi süper oluyordu
heleki hani şu kadar kupon topla tv al vs kampanyalari vardi
ah cuma günü dedecim rahmet isterdi allah rahmet eylesin onun kupon toplayarak aldiği televizyon daha 1 sene öncesine kadar ben odamda kullaniyordum nerde öle kampanyalar nerdeeee
ahh o zaman bebek olmicaktimda neler toplardim
evim evim güzel evim diyebileceğim evim :)

Çevrimdışı sule_yilmaz

• Usta Kampanyacı
bir madde de ben ekleyin sabırlı olun :) Dediğiniz gibi "Çıkmaz Demeyin Şansınızı Deneyin" :D

Herkesin görebileceği yere afiş mi yaptırsak acaba?Ne zaman birşeyler kazandığımı görseler eee nasıl yapıyorsun işte şöyle böyle anlatıyorum sonra da amaaan uğraşmaya değmez sen katılırsan bizim adımıza da katıl bu durum 9 yıldır ben de böyle eminim sizler de de aynı veya benzer durumlar vardır :)
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2015, 23:57:01 Gönderen: sule_yilmaz »

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste

Klewx arşivin mi var senin? :o

Ben yılları hatırlayamayacağım ama Abim küçükken kiracımız olan fırından topladığı sana margarin kuponlarını gönderip bisiklet kazanmıştı. O zaman ben çok daha küçüktüm. Hoş, babam bisiklet almadığı için abim bunu habersiz yapmıştı ve zavallı sadece 1 hafta binmişti. Babam o bisikleti de satmıştı  :( Zaten babam daha önce yaşadığı kötü bir tecrübe yüzünden oğlunun güvenliğini istiyordu. Abim büyüdüğünde maaş almaya başlayınca kendine bisiklet almış ve binanın içine kilitlemişti ama onu da çalmışlardı  :-X Zavallı abim :'(

Neyse benim çekilişlere merakım böyle başlamıştı, aldığım her dergide gazete çekiliş ilanları arardım, bulurdum da. Blue Jean dergisi almaya başlamıştım ergenlik çağlarında. Ordan da ufak da olsa bayağı birşeyler kazanmiştim.  ;D
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı hutti

• Usta Kampanyacı
  • Namaste
'Bana da kazan' lafı en sinir olduğum şey >:(
sanki bir düğmeye basıyoruz hooop kazanıyoruz, o kadar kolay yani...
Kısmette varsa olur...

Çevrimdışı admin

• Forum Yöneticisi
  • Usta Kampanyacı
    • Her Gün Kampanya
listedeki 5 numara :)

'Bana da kazan' lafı en sinir olduğum şey >:(
sanki bir düğmeye basıyoruz hooop kazanıyoruz, o kadar kolay yani...

Çevrimdışı eyefive

• Usta Kampanyacı
aranızdaki orta genç kuşak olarak en eski kampanyacı benimdir belkide. 5-10 yaşlarımdan beri katıldığımı anımsıyorum yanlış olmasın. annem babamın adıyla  :D yani 30 yıla yakın  :D

forumda varsa 50 60 yaşındakiler 1985 ve öncesi katılan bilemem  :D
DÜNYA-AHİRET MADDİ-MANEVİ BOL RIZIK İÇİN  TESPİH:LA İLAHE İLLA ENTE YA HANNAN YA MENNAN YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARDI YA ZEL CELALİ VEL İKRAM